Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A buli elleni tüntetés Erzsébe...

A buli elleni tüntetés Erzsébetvárosban egy jó megoldásnak tűnik, de nem lehetne az egész országra kiterjeszteni ezt, illetve súlyos pénzbírságra büntetni a részeg tizenéveseket?

Figyelt kérdés
[link]
2017. júl. 28. 15:25
 1/4 DollarDog ***** válasza:
59%
Régen mikor ugyanúgy voltak bulizó,éjfélre lerészegedő fiatalok akkor miért nem volt tüntetés? Hmm? Akkor valahogy nem voltak ennyire felháborodva az emberek! Fiatal még élvezze az életet bulizzon! Mint az ez előtti generáció! Persze tüntessünk a bulizók ellen! Na és mi lesz a következménye? :D szépen külföldre mennek majd mert ott majd bulizhatnak! Ejj azért néha elkéne gondolkodni mielőtt leírunk valamit! Ha esetleg valami korlátozás lenne azt megérteném hogy mit tudom én 18 éves kor alatt nem ihatnak alkoholt a gyermekek!
2017. júl. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

én szeretnék bulizni egyet a tüntetők ellen, mert engem meg az zavar, hogy tüntetnek...


aki ennyire nem bírja a belvárost, pláne Budapestét, az költözzön falura. abból a pénzből, amiért el tudnák adni gyakorlatilag azonnal a belvárosi ingatlanjaikat, egy szép nagy kertes házat is tudnának venni akármelyik csendesebb községben.


én meg, aki nagyon szivesen költözne be Csepelről a belvárosba, csak egy örök álom lesz, mert annyi pénzem sose lesz, hogy ott tudjak venni egy 40-50 négyzetméteres kis lyukat...

2017. júl. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%

Engem meg az zavar hogy ilyen ellen tüntettek.

Mentek ti a fenébe. Neked nem volt gyerekkorod?

Amit tudtok elvesztek tőlük, utána meg azon sírtok hogy mindegyik a gép előtt ül ahelyett hogy társaságban lenne.

2017. júl. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagy a rancsúr? Sok a kockázati tényező?

Hátteret kell teremteni azoknak a társasági élethez, akiknek van mit, illetve van mire elkölteniük. Ugyanakkor tiszteletben kellene azt is tartani, hogy vannak, akik nem kiváncsiak már este negyed tizenegykor - vagy azután - semmilyen hangoskodásra, - meg kell adni mindenkinek az esélyt, hogy a másnapi kihívásokra mind testben, mind lélekben fel tudjon frissülni, ha igénye van erre.

A megoldást vigalmi negyedek létrehozásában látom, amelyek kellően messze vannak a lakott területektől annyira, hogy egy koncert hangereje se zavarjon senkit, ugyanakkor kellően közel van - és kellően jól megközelíthető - ahhoz, hogy az ember belátható időn belül el tudja érni a helyet - és ingét-gatyáját se költse a hely elérésének manőverére.

Az ilyen helyeket egyszerűbb volna ellenőrzés alá vonni is - minden szempontból, - higiénia, közbiztonság, stb..

A tüntetés, mint eszköz, viszont bohózat!

2017. júl. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!