Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem akarok élni...

Mit tegyek ha nem akarok élni tovább?

Figyelt kérdés
Nekem nem kell az élet ,a szépségeivel és rossz dolgaival együtt megvetem. Nem akarok drámát sem azt,hogy bárki sírjon utánam csak el akarok tűnni örökre. Járok orvoshoz nem segített továbbra is ez a véleményem. Mit tehetnék?
2017. júl. 28. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? És mi miatt döntöttél így? Nem tudok segíteni ha ezeket nem írod le😕
2017. júl. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Irj ha akarsz beszélni rola privátban
2017. júl. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Semmi,arra szeretnék megoldást találni hogyan tűnjek el az életből. Nem akarok másoknak fájdalmat okozni meg semmi feltűnés.
2017. júl. 28. 22:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Most mit vársz? Nem fogunk neked öngyilkossági tippeket adni, mert törvény bünteti.
2017. júl. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igyál meg két sört vagy pár pohár bort, és gondold át újra, hogy mit is akarsz csinálni.
2017. júl. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Harcolj egy célért. Nem tudom, hogy voltál e hasonló helyzetben: én rengeteg embernek segítettem, megfagyástól is mentettem meg embereket, de szinte csak rossz dolgok történtek velem, bünőzök étvertek, lehúztak, kisemmiztek, barátnak hitt emberek elárultak hátba szúrtak, jelzálog van a lakáson, lassan kopognak a végrehajtók, azért küzdök, hogy helyrehozzam a dolgokat, amibe nagyrészt önhibámon kívül kerültem. Réhen nem voltak élelmiszer problémáim, most megtanultam, hogy mi a huzamos éhezés. Nem túl kecsegtetőek a kilátások, de nem adom fel, mert az a mottóm, hogy minden bukás után talpra kell állni, leporolni a vállam és közdeni tovább. Szinte mindent elvesztettem, de nem adom fel, mert egy fanatikus küzdő vagyok, remélem neked is át tudok adni ebből a harci szellemből, hogy talpra állj.
2017. júl. 29. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Csak arra tudsz nemet mondani az életben, amit ismersz, amit eddig megtudtál róla. Ez mennyi, mondjuk inkább tízezrelékben, mint százalékban kifejezve az összes lehetőségedhez képest?


A gyakin minden tizedik nap felteszik az ominózus Mi az élet értelme/minek éljek? kérdést, tanulmányozd a válaszokat.

2017. júl. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!