Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 22 éves vagyok de nekem 16-17...

22 éves vagyok de nekem 16-17 éves korom tájékán megállt az idő, tehát olyan nekem mintha el sem telt volna 6 év, nem akarok felnőni, és felelősséggel tartozni semmiért. Normális ez az érzés?

Figyelt kérdés

2017. júl. 8. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én 36 évesen érzem ezt
2017. júl. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sokan vannak így.De el kell fogadni,hogy felnőtt vagy és sok mindenben felelős vagy, nem annyira egyszerű, mint 16-17 évesen.

De ettől függetlenül nem gond, ha megmarad kicsit a gyerek éned.

2017. júl. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is így vagyok 22 évesen, augusztusban leszek 23. Én nem mondanám, hogy semmire nem vittem az életben és még csak most kezdődik a java. De én alapvetően magamnakvaló típus vagyok, barátnőm sincs, hogy ne kelljen kötelességeket a nyakamba vennem, viszont vannak dolgok, amikben sokat vállalok. pl dolgozhatnék egy gyárban is, ahol a kezembe adják a munkát és megcsinálom, nincs vele több gond. De én vállalkozó vagyok, élelmiszereket állítok elő (nem akarlak untatni a részletekkel) és ez akárhogy nézem nagy felelősség. Mindenről nekem kell gondoskodnom. Amúgy tényleg fura érzés, hogy fel kéne nőni. De ez olyasmi lehet, mint a kapuzárási pánik, csak fiatal korban :D majd elmúlik
2017. júl. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mért kéne felnőni ? Két családos anyuka lettél vagy mi ? :D

Annyi a különbség hogy suli helyett dolgozol attól még lehet bulizni szórakozni marhulni élvezni az életet.

Valakinek még csak most jön a java.Főleg ha gimiben/egyetemen kimaradt a bulizós korszak.

22f

2017. aug. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kapunyitási pánik. Azóta mizu veled kérdező?
2022. aug. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!