Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire pofátlanság így...

Mennyire pofátlanság így törölni egy lányt facebookon?

Figyelt kérdés
Bejelölt egy lány, beszélgettünk, de nem volt profilképe, de kivehető volt a beszélgetésből, hogy akar "valamit". Én nem mentem bele, de viszont küldött képet, és rájöttem, hogy nem akarom hogy akarjon tőlem valamit... Ha csak úgy törlöm az ismerőseim közül az nagyon bunkó dolog?

2017. júl. 30. 18:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem kell a csaj! Írj !!!
2017. júl. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Eléggé. De úgyse ismered
2017. júl. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez eleg bunkosag, igen
2017. júl. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Clay Morrow ***** válasza:
Mondd meg neki, amit itt leírtál és utána törölheted.
2017. júl. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyon kár volt leállni beszélgetni, nem hiszem el hogy ilyen bolond voltam :D
2017. júl. 30. 18:43
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Csak azért, mert nem tetszik ahogy kinéz?

Mindenesetre legalább adj neki magyarázatot, ne csak úgy töröld, mert az tényleg pofátlanság.

2017. júl. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%
Tiltsd le! Szerintem azzal többre mész.
2017. júl. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha nem ismered, akkor a következő alkalommal mikor ír, fogd rövidre a beszélgetést, köszönj el, és töröld. Így ez nem bunkóság. Hisz udvarias voltál, el is köszöntél, nem szó nélkül tűnsz el.

Ha ismered, akkor pedig ha ír, hagyd figyelmen kívül ha célozgat, mintha nem értenéd, ne válaszolj rögtön, és szintén fogd rövidre a beszélgetéseket. Egy idő után csak felfogja...

2017. júl. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Felesleges bármit mondanod neki, elég csak törölnöd.

Ha elmondod neki miért törlöd akkor a hisztijét meg kell hallgatnod, és a fikázását.

2017. júl. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát szólj neki, ne hagyd úgy ott, csak mondj neki valamit , nem szeretnél vele többet írni , nem szeretnél vele se pár- se semmilyen kapcsolatot. Amúgy elküldheted neki ezt a kérdést is, hogy tanácstalan voltál, hogy hogyan koptasd le finoman; de szerintem tényleg legyél vele őszinte.
2017. júl. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!