Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A társadalom miért ítéli el...

A társadalom miért ítéli el az önmagukat megtartoztató, vágyaikat nem kiélő pedofilokat?

Figyelt kérdés
Az teljesen jogos, hogy egy gyereket megerőszakoló embert utál a társadalom. De azt, aki naponta harcol, hogy elnyomja a vágyait, mert tudja, hogy azok rosszak, őket miért kell elítélni. Ők inkább igazi hősök, mintsem állatok, ahogy a társadalom tartaja.

2017. júl. 31. 18:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Mert ha azt mondod pedofil, mindenkinek egyből az ugrik be hogy beteg állat, és nem gondolkodnak az emberek azon, hogy lehet nem kéne utálni mindent és mindenkit.
2017. júl. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

Na látod ezt én se értem. Nem tehet a vágyairól, azokat nem tudja tudatosan irányítani. Szerintem kifejezetten meg kéne dicsérnünk azokat, akik ellenállnak ennek az erős belső késztetésnek, mert a gyerekek jólétét ennyivel fontosabbnak tartják a sajátjuknál. Iszonyú nehéz lehet magában is, hát még ha ráteszünk egy lapáttal a sztigmával és a gyűlölettel...

Van egy youtube videó ami épp erről szól, több milliós megtekintés és az alatt is 80%ban utálkozó kommentek vannak, pedig a videóban világosan elmagyarázzák, hogy sose nyúltak gyerekhez és nem is fognak, nem tehetnek az érzéseikről, milyen problémákba ütköznek nap mint nap emiatt, stb és még így is...Engem mérhetetlenül elszomorít. Sokan ennyire nem gondolkodnak és ennyire képtelenek átérezni, hogy milyen lehet.

2017. júl. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Azért ítélik el,mert már az a gondolat is rettenetes hogy valakinek eszébe jut megkívánni egy gyereket.Ez természet ellenes és olyan,mint egy időzített bomba,honnan tudja a pedofil ,hogyha rábíznak kettesben egy kisgyereket tud uralkodni magán?És honnan tudhatja ezt a többi ember?Sehonnan,mert nincs rá garancia,mivel maga a cselekedet(szexuális viszonyt kezdeményezni egy ártatlan gyerekkel) mindenképpen erkölcstelen és elítélendő senki nem fog egy ilyen emberre hősként tekinteni,már a feltételezés is abszurd.
2017. júl. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
És milyen apropóból derül ki hogy pedofil ha nem bántott senkit? Hirdeti? Igazi hősök.... Ja, akkor mindenki hős aki nem követ el bűncselekményt. Na ne legyen már dicsőség hogy nem erőszakol meg senkit.
2017. júl. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Jó mindjárt állítunk egy szobrot "A hős aki sosem qrt gyereket" címmel.
2017. aug. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

mert jobbnak érzi magát ha mást elítél.

és mivel könnyebb így jobbnak érezni magát mint ténylegesen jobbnak lenni, sokan ezt választják.

ez a könnyebb út.

ennek a viselkedésnek semmi köze a pedofíliához, az ilyen emberek zsidóznak, homokosoznak stb stb sorolhatnám a végtelenségig.

2017. aug. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mert nem, nem hősök, hanem potenciális veszélyforrások a gyerekekre. Engem is bántalmaztak, tudom hogy egész életre való kihatása van . Pokoli mivel kell megküzdeni az áldozatoknak. És nem, nem érdekel hogy a pedofiloknak mivel. Jobban érdekel hogy több mint harminc éve küzdenem kell minden aprósággal amik másoknak maguktól értetődően mennek. Sokkal kisebb dolgokkal is ártanak mint maga a nemi erőszak. Gondolom ennek a kérdésnek a kiírója ugyanaz, mint aki azt akarta tudni hogy ha "csak" meztelen képeket tart kisgyerekekről, az is elítélendő-e.
2017. aug. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ilyen elven a pedofília áldozatai is potenciális veszélyforrások.
2017. aug. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Miért is? Én nem érzek kényszert hogy másoknak ártsak. A pedofilok igen.
2017. aug. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
az hogy te mit érzel nem sokat számít az számít, mit teszel. és az áldozatok x százaléka idővel megteszi mással azt amit kapott. és pont ezt nevezik poteciális veszélyforrásnak.
2017. aug. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!