Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti miért nem találjátok a...

Ti miért nem találjátok a helyeteket az életben?

Figyelt kérdés

2017. aug. 1. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert előttem járnak azok akik csalnak, lopnak és 10 bűn közül 12-t elkövetnek. Sokszor elhatároztam már hogy nekem is hazugnak és csalónak kéne lennem, de sosem teszem. De tisztességes környezetben és a szabályok mindenki általi betartásával nagyon meg szoktam találni a helyem, ott általában én vagyok az első hegedűs.
2017. aug. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert kivetett a rendszer magából.
2017. aug. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
" Nem velem van a baj a baj a világgal van " Lényegében ennyi.
2017. aug. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Azok tudnak érvényesülni akik eltapossák a másikat, átgázolnak mindenen. A kedves, jó szándékú, szolid emberek hátrányára. Állati ösztönök, evolúció... Erősebb kutya b@aszik... Viszont nézzük meg kik, milyen réteg szaporodik leginkább? Hol a legmagasabb a születések aránya? Milyen emberek lesznek ezekből? Valóban jó ez az emberiségnek?
2017. aug. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem ismerem jól és ezért kevésre tartom magam. Volnának terveim, de nem merek belevágni semmibe sem. Egyedül sose fogom kihúzni magam a szarból, de nem találtam olyan embert, aki segíteni tudna.
2017. aug. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mert autista vagyok.

Mert fura vagyok.

Mert nem szép az arcom.

Dióhéjban.

2017. aug. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Túl szorongós vagyok, amit még nem sikerült eltüntetnem, de az előrelépés megkérdőjelezhetetlen!
2017. aug. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindig elvagyok késve. Mindent sokkal később tudtam megcsinálni, mint kellett volna a kortársaimhoz képest. Gyenge láncszem vagyok, és olyan sok az elvárás. Annyi mindent szeretnék, de nincs elég időm. Például szeretnék tudni legalább angolul, de nehezen tanultam mindig is, munka mellett még nehezebben megy. Úgy irigylem azokat, akik könnyen tudnak tanulni, és akiknek sosem volt megalázó a tesi óra. Olyan rossz mind testben, mint észben gyengének lenni, legalább valamiben jó lennék...
2017. aug. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert tudom, hogy milyen az emberi természet, tudom, hogy milyen a világ. És amikor rájössz, hogy minden, amit születésedtől fogva próbáltak beléd nevelni a boldogságról hazugság és megvalósíthatatlan, elérhetetlen, akkor elgondolkozol azon, hogy mi értelme egyáltalán ennek az egésznek.
2017. aug. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!