Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Éreztétek már úgy, hogy nem...

Éreztétek már úgy, hogy nem találjátok a helyeteket?

Figyelt kérdés

Az olyan emberek akiket én a "barátaimnak" nevezek, gyakorlatilag tojnak rám.A családom szintén,van egy nagyon jó példám amivel bizonyíthatom: Megrepedt a kezemben egy csont, és nem hajlandóak elvinni megnézetni valakivel.

A kutyát se érdeklem, de mindezek ellenére próbálok küzdeni, hogy minél jobb ember legyek.

Viszont arra is rájöttem, hogy más emberek nélkül ez nem fog menni, mert nemcsak én formálom magam, hanem mások is formálnak engem.

15/L



2015. jan. 1. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Három hónapja gyakorlatilag folyamatosan ezt érzem,mióta az az ember cserben hagyott,akiért a szívem szakad meg,annyira szeretem.Barátaim azért vannak,a családomat meg egy ember jelenti.Ez van,ezen is túl kell jutni sajna.
2015. jan. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Velem is előfordult, szerintem ezt sokan érzik néha. Meg kell találni azokat az embereket akiket igaznak nevezhetsz és figyelnek rád, javadat akarják. Beszélj a barátaiddal lehet észre sem veszik h ilyen problémáid vannak ,ha meg tényleg nem igaz barátok, ismerkedj! És állj ki magadért! :)
2015. jan. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bar nekem a családom támogat azért nincs egy olyan hely ahova tartoznék ezen kivul. Egy baratom van,o is ilyen felenk visszahúzódó,elvagyunk mert vannak ilyen "jó" ismerőseink,akik ügye nem megbízhatók. Nekem is egy közösség,barátnő vagy nem tudom mikene hogy érezzem ez az a hely :) 17\f
2015. jan. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
amikor én 15 voltam, akkor egyedül intéztem már ezeket a dolgaimat. a személyimet, orvost, apróbb hivatalos papírokat ami engem érintett. nem mástól kell várni a csodát, hanem tessék a saját lábadra állni. más nem fog semmit se megcsinálni helyetted.
2015. jan. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Várok még véleményeket
2015. jan. 1. 22:18
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt másképp látom. Én is nagyon sokáig azt hittem, hogy a külső körülmények, emberek stb azok a tényezők, amiktől függ az életem. De elsajátítottam egy teljesen új stratégiát és az életem kezd javulni.

Ez pedig két alapdolgon nyugszik és ezek nem mások, mint egyfelől az önszeretet, azaz ha szeretem és elfogadom önmagam, az összes hibámmal és erényemmel együtt, akkor onnantól teljesen mindegy, hogy ki mit gondol, vagy hogy viselkedik, másfelől pedig az a gondolat, hogy "én vagyok a felelős a saját hangulatomért". Azaz nem adom át más kezébe az irányítást magam felett, hanem megtartom magamnak. Ehhez persze nagyfokú önállóság és felelősségvállalás szükséges, de működik. Az egész világot, beleértve az emberi kapcsolatokat is, az energia mozgatja. Ez az energia, nevezik "szeretetenergiának" is, könnyen megtapasztalható, különösen, amikor hiányt szenvedsz belőle. Biztos ismered azt a kérféle érzést, amikor tele vagy aggódással és félelemmel, vagy azt, amikor legszívesebben az egész világot magadhoz ölelnéd, annyira fel vagy dobva. Ezutóbbi az energiával telt, az előbbi pedig a hiányállapot. Ha van energiád, szereted önmagadat, feltétel nélkül fogadod el a többi embert, nem hibáztatsz senkit, nem tekintesz magadra áldozatként, kiszolgáltatottként, hanem a saját felelősséged és irányításod alatt tartod az életedet, akkor a tudatalattid a segítségedre lesz és meg fogja oldani a problémáidat, amik nem is problémák, pusztán feladatok.

2015. jan. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én egész eddigi életemben nem találtam a helyem, csak a családomra számíthatok, barátaim sosem voltak. 21/F
2015. jan. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is ezt érzem viszont én 13 éves lány vagyok..A szüleimet nem érdeklem folyton veszekednek..testvéreimmel a viszonyom még csak-csak elmegy..akik a barátaimnak mondják magukat azok leszarnak a hátam mögött kibeszélnek..most a legjobb fiú barátom is leszar hiába látja az üzijeim pár napja nem ír:/..legjobb barátnőm nincs mivel az is egy szemét dög volt..egy másik legjobb fiú barátom meg elköltözött..szóval egyedül vagyok:/
2015. jan. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy elcseszett világban élünk:/
2015. jan. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!