Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen nemzetiségre hasonlítok...

Milyen nemzetiségre hasonlítoka személyiségem alapján?

Figyelt kérdés
Most felfogok sorolni sok tényt a személyiségemről, lesz benne hideg, meleg. Hirtelen haragú vagyok, de ha nem idegeskedek, olyan vagyok mint egy szelíd bárány. Általában pártatlan vagyok a vitákban, tehát ha mindkettő emberrel jóba vagyok és mondják a bajukat külön-külön, nem mondom egyiknek hogy nincs igazad, inkább mindig aztmondom hogy ja, igazad van. Szeretek lustálkodni, de ha kell pörgök. Jó modorú vagyok, de ha elborúl az agyam, pimasz. Precíz vagyok, ha elkezdek valamit, azt rendben tisztességesen fejezem be mindig. Van akaraterőm. Sokszor volt olyan hogy kibeszéltem barátaim de a szemükbe nem mondtam, hogy ne bántsam meg őket. Nem szeretem a menekülteket, van hogy magamban előrántom a nem létező bicskám, de van hogy megértem őket, sajnálkozom. Most így a kinézetemről: világosbarna hajam van, kékes zöldes szemem, enyhén görbe orrom (nem karvaj). Anyukám echte német származású, apám pedig echte magyar. Ezek csak írások hogy német/magyar, de szerintetek milyen nemzetiségre hasonlítok leginkább?
2017. aug. 2. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:

A hirtelen haragú emberek főleg a Balkáni régióra jellemzőek szerintem.

Gondolok a horvátokra, szerbekre, albánokra, görögökre stb.

Szerintem ezek közül hasonlítasz személyiséged alapján.


(Remélem a válaszomat nem fogják sokan negatívan értékelni!)

:)

2017. aug. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A belső tulajdonságok alapján üzbég vagy, a külsők alapján olasz.
2017. aug. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!