Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket mi motivál, hogy...

Titeket mi motivál, hogy dolgozzatok?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem nincs miért dolgozzak.

Természetesen én is szeretnék jó kocsit, házat stb., de ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy meg van a szép autóm, de nem tudom megosztani senkivel és így már nem is akarom, hogy legyen.

Nem akarok fürdeni a pénzemben egyedül. Nekem az nem érne semmit, ha meglenne minden jó dolog, de közben meg teljesen egyedül vagyok. Nincs párom, gyerekem hogy értük dolgozzak..

Szóval nem motivál semmi. Van/volt valaki esetleg így?



2017. aug. 3. 00:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

igen. én is pont így vagyok. eleinte azért dolgoztam, mert szükségem volt saját autóra. azt megvettem, most nem nagyon van célom. illetve lenne, mert nyilván előbb utóbb jó lenne egy saját lakás is, de jelenlegi fizetésemből ez nem mostanában lesz, nem megfogható, így hát nem is igazi cél, amiért érdemes lenne dolgoznom.


egyedül az a jó az egészben, hogy szeretem a munkám, így leköt, jobban szeretek ott lenni, mint itthon ülni, szívesen dolgozok hétvégén is, és rossz, ha valamikor épp nincs szükség a szombati munkára.

2017. aug. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagyok, egyelőre azért dolgozom, hogy összeköltözhessek a párommal, és megalapozzam a jövőnket, mire két év múlva befejezi az egyetemet.
2017. aug. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%
Hogy ne kerüljek az aluljáróba a románcigány csövesek mellé.
2017. aug. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Engem igazából két okból járok dolgozni. Az egyik az, hogy mivel a munkán kívül semmi más nincs az életemben, iszonyatosan üresnek érezném magam. Így is üres vagyok, hát még a munka nélkül... A másik oka pedig a társaság. Van egy pár ismerősöm, akivel nagyon jókat tudunk hülyéskedni munka közben, amitől jó kedvem lesz. Mellette persze sokszor segítünk egymásnak.
2017. aug. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A te helyedben az motivalna, hogy lehet hogy most eppen nincs, de elobb-utobb lesz valakim es akkor milyen jo lesz majd ezt megosztani.
2017. aug. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Bihar Valatonon ***** válasza:
52%
Engem általában az motivál, amit szeretek csinálni munkában is...anélkül veszett dolog....
2017. aug. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Nem tudom mennnyi idos vagy de engem ahogy teltek az evek kulonbozo dolgokat tudtak motivalta tenni. En ketfele motivacioval talalkoztam eddig. Kulso es belso. Kulso motivalo tenyezo lehet ha megdicsernek es emelik a fizud, eloleptetnek, omlik a penz a szamladra. Belso meg az hogy egyaltalan szereted-e azt amit csinalsz (es nem azert szereted mert most nincs mas), onnan tudod, hogy reggel amikor felkelsz alig varod mar hogy beerjel es dolgozzal, este meg erzed hogy elfaradtal es varod a pihenest, stb.

Esetleg tuzzel ki egy celt magad ele hatha az motival, es ha elerted mehetsz a kovetkezore. Nem tudom, talalgatok :)

2017. aug. 3. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nyár van, meleg, itt meg van klíma :)
2017. aug. 3. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én mondjuk diák vagyok, De már pár hónapja én is dolgozom. Szóval én azért dolgozom hogy el tudjak menni a barátommal nyaralni, de aztán rájöttem hogy nem mind 1 hol dolgozol. Ugyanis nincs kedvem egy gyári munkában megöregedni kevés fizetésért meg undorító munkatársakkal. Persze amíg nincs érettségim addig más munkákat nem igazán kapok, de már a mcdonalds is jobban megéri mert több fizetés. Igazából engem a pénz motivál meg ha már tudom mit kell csinálni, és nem kell kérdezgetnem senkit, csak csinálom folyton dolgaimat, és meg is dicsérnek mondjuk.
2017. aug. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert valamit kell csinálni, amúgy elbutulunk. Bár így is, de akkor hamarabb...
2017. aug. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!