Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Depresziós lehetek ez miatt?

Depresziós lehetek ez miatt?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok, de majdnem elsírtam magam amikor belegondoltam, mennyi jó könyv van amit elkéne olvasnom, mennyi jó ember van akit megkéne ismernem, mennyi jó sorozat és film van amit megkéne néznem, mennyi gyönyörű hely van a világon, amit megkéne néznem. Mellett tanulnom kell, hogy jó állásom legyen, majd azután fel kell nevelnem a párommal a gyerekeimet, és mire végzek. Ott fogok állni 50+ évesen. Lehet elkellene mennem pszichologushoz?
2017. aug. 4. 03:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Miert ne lehetne ezeket a dolgokat parhuzamosan csinalni? Fiatal vagy es tanulsz, de attol meg lehet olvasni, filmeket nezni. Es utazgatni is lehet, bar tudom az elsosorban anyagi kerdes, de azert tervezheted hogy igen, dolgozol, gyujtesz es elmesz peldaul Buthanba vagy Japanba.

Azert nem kell ennyire sablonosan es szimplan gondolkodni, hogy ja, felnovok, megnosulok/ferjhezmegyek, szulok, jonnek a gyerekek, gurizek, leteszem a fenekem es amen. Az hogy hogy eled az eleted akkor is a gondolkodas mododon mulik majd.

De barmit is csinalsz, akkor is biztosan lesznek majd olyan helyek a vilagon ahova soha nem jutsz el.

2017. aug. 4. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!