Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is fokozottan ingerült...

Más is fokozottan ingerült mióta itt a nagy meleg?

Figyelt kérdés
Általában nem vagyok kritikus és inkább segítőkész alkat vagyok, de a héten kifejezetten bunkó és nagyképű módon viselkedem. Mindenkiben egy másodperc alatt meglátom a hiányosságát és türelem nélkül reagálok rá..
2017. aug. 4. 08:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Ja, na meg szálkásítás utolsó heteiben vagyok :/
2017. aug. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is ezt vettem észre magamon
2017. aug. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs energiám idegeskedni ilyen melegben.
2017. aug. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Ez a hőség legtöbb emberre hatással van, de a körülményektől is függ hisz ha velünk szemben türelmetlen valaki, máris reagálunk talán ugyanúgy.

Lesz nemsokára egy igazán embert próbáló helyzet, katasztrófákkal az élen.

Akinek nem lesz szilárd hite, kitartása, reménysége az egész világon zűrzavar lesz. A megoldás a Bibliában van feljegyezve, de aki nem bízik benne, sajnos meghal.

2017. aug. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én most szerencsére le vagyok lassulva, kerülök minden olyan ételt, italt, ami felturbóz, és felnyomja a pulzusom.
2017. aug. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#4 Honnan veszed? ..de: Ebből a szempontból melyik részét emelnéd ki a Bibliának?
2017. aug. 4. 15:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Én tisztában vagyok vele, hogy nem én szarom a spanyolviaszt, így mások hiányosságát sem keresem soha. Se hidegben, sem melegben.
2017. aug. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!