Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak lányként ebben...

Mit csináljak lányként ebben a nagy melegben?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és itthon nagyon unatkozom,persze beszélgetek másokkal, még olvasok de ezeket hamar megunom stb. Kimenni még csak késő délután lehet amikor már nincs hőség mert nem akarok napszurast kapni. Tv-t sosem nézek mert nagyon szánalmasak szerintem a mostani műsorok, a sorozatokat sem szeretem. Van egy laptopon, ami viszonylag jó tehát lehet inkább kockulni fogok ha nincs más. Más egyéb lehetőség?

2017. júl. 27. 01:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Ha tudsz angolul, akkor Cards against humanity.
2017. júl. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Melyik országban élsz?Mert itt magyarországon nincs meleg, és a héten nem is lesz annyira.
2017. júl. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk ma eset az eső és 23 fok volt napközben
2017. júl. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Nézegess neten olcsó légkondikat...
2017. júl. 27. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
Most nincs kánikula, majd jövő heten lesz addig jo idő van.
2017. júl. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Kockulj, ha ennyire nem tudsz mást. :D Nem hibáztatlak, én is akármit tehetnék, de inkább bevágódok a gép elé. :D
2017. júl. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
14 évesen unatkozni otthon gáz. Főzni tanulni, házimunkában segíteni luxus ? Az olvasásról nem is beszélve.
2017. júl. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Mármint az olvasást úgy értem, hogy téged minősít, ha hamar megunod.
2017. júl. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%

Én imádok olvasni, de igenis meg lehet unni. Tanulni meg ne tanuljon szerencsétlen, nyár van :D És a házimunka is készen van 2-3 óra alatt, akkor is, ha a kérdező bevásárol, főz, mos, takarít és tereget, mert 1-2 hét után rájössz, hogy amíg a sütőben van a hús, berakhatod a mosást, amíg megy a gép, stb. De valószínűleg 14 évesen nem ő csinál mindent.

Kérdező, találj valami alkotó hobbit, és sportolj. Esetleg menj el önkéntesnek, én voltam, amikor annyi idős voltam, mint te, és élveztem, ma is mennék, ha nem dolgoznék. Nézz filmeket, írj egy regényt, csöngess be a szomszéd nénihez, akinek nincs senkije. Ha városban laksz, kimehetsz a parkokba kosárlabdázni, focizni, vagy a Deákra a gördeszkás részhez. Egészen jól ode lehet csapódni idegenekhez, ha megkérdezed, beszállhatsz-e, általában azt mondják, oké, és így tök jó haverokat szerezhetsz.

2017. júl. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

8-as válaszoló!

Szerintem nem könyvet olvas, hanem facebookon posztokat meg cikkeket

2017. júl. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!