Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Facebookon egy képre kevés...

Facebookon egy képre kevés 10-20 like?

Figyelt kérdés
2017. aug. 4. 08:07
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
ne érezd attól magad kevesebbnek, ha nem kapsz sok lájkot, tudom, a mai világban ebből mindenki presztízskérdést csinál, de a lájkok száma nem attól függ, hogy mennyire vagy szép, hanem hogy mennyien ismernek.. lehet, hogy neked az a 10-20 ember mondjuk igazi barát, vagy komolyan érdeklődik irántad, másnak meg van 200 lájkja felszínes kapcsolatokból. ismerek amúgy olyanokat, akik úgy néznek ki, mint az atom, mégis van kb 20-30 lájkjuk átlagosan :D szóval nem attól függ, hogy jól nézel-e ki, nyugodj meg.
2017. aug. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mióta számit hogy like ennyi meg annyi. Hülyeség. Ma minden csak a menőkre meg a pávacicákra épül ne a facebook számitson ennyire hanem hogy a feneküket se tudják kitörölni annyira szánalmas mindd. Xd persze ez az én véleményem de hát így van. Néha azt hiszik hogy búnkóak de nem mernek kiállni magukért . Ennyi
2017. aug. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hú, akkor te egy senki vagy:DDDDDDDDDD


Ilyen marhasággal, minek foglalkozol...

2017. aug. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
érthető, hogy foglalkozik vele, mert a csapból is ez folyik, és frusztrálja, hogy nem "népszerű" a mai világban, amikor minden a külsőségekről szól..persze, nem kell vele foglalkozni, de ez ugyanolyan, mint amikor a férfiak 80-90%a be van fosva, hogy neki túl kicsi a farka, és ezért senkinek nem fog kelleni. szerintem meg az a hülyeség, és engem meg az irritál, mégis van naponta 20 ilyen kérdés kb..
2017. aug. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az ismerőseid számától is függ. Persze nem kellene foglalkozni vele, de ha már foglalkozol, érdemes megnézni, hogy az emberek, pontosabban az ismerőseid miket lájkolnak. Hogy mik azok a témák, amik mozgatják az embereket, még ha csak egy lájk erejéig is. Egy gyerek születéses kép, egy esküvős poszt általában sok lájkot kap. Én például magamról nem szoktam képeket kitenni, viszont szeretek fotózni, és néha 1-1 szerintem jobban sikerült képet kiteszek. Én úgy számolom, hogy egy kép akkor jó "szociális média értelemben", ha az első órában megvan az 1 lájk/perc átlag, és ha 1 nap alatt a lájkok száma meghaladja a százat. Van 1000+ ismerősöm, ez azt jelenti, hogy az ismerőseim 9-10%-a lájkolta, ami szerintem jó arány, tekintve hogy egy csomóan nem is aktívak, vagy nem látszik belőlük szinte semmi.

De a siker és a boldogság mérőfoka nem ez.

2017. aug. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nekem 300 ismerősöm van.
2017. aug. 4. 09:07
 7/9 anonim ***** válasza:
300 ismerős az semmi, gondolom, minimum 250el nem is beszélsz :D
2017. aug. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Miért pl. valaki ezerből beszél 800-al?
2017. aug. 4. 09:36
 9/9 anonim ***** válasza:

kinek mi.


Én régebben facebook-oztam volt párszáz ismerősöm, de alig like-olták a képeim, 4-5 like érkezett, lehet nem kedveltek annyira.


Sztárok instagram-on egy képre kapnak 2-3 millió like-ot.


Mondjuk aztán töröltem is magam face-ről.

2017. aug. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!