Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az én nézeteim tényleg ennyire...

Az én nézeteim tényleg ennyire különböznek a többségétől?

Figyelt kérdés

Szokta válaszolgatni, főleg a családi kapcsolatok kategóriában.

100 %-ról 57 %-os lettem rövid idő alatt.

Nem értem miért?

Kik pontoznak le?


2017. aug. 4. 10:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

A családi nagyon traumatikus hely - dühödt és értelmetlen pontozással. De lassan az egész gyk ilyen egyébként. Próbálok segíteni, segítő választ írni- de lepontozzák - és még soha, de soha nem nőtt a % , mindig csak csökken.


Vannak akik meg csak pontoznak- "végre valahol én vagyok az úr" motivációval, így gyűjtik maguknak a %-ot.


És milyen szerencsétlen, igazságtalan és ostoba ez - toplista alján láthatod:

"Egy válasz értékelésért -1 pont vagy +1 pont jár, amennyiben azt már elegen értékelték mások is ahhoz, hogy megállapítsuk, nem másokkal ellenkezőleg értékeltél-e. Ha értékelésed nem felel meg a többség értékelésének, akkor -1 pont, ha megfelel, akkor +1 pont jár, egyéb esetben nem jár érte pont."


- tehát, ha a tömeggel képes együtt hörögni, akkor több pontot kap.


Jobb lenne, ha egyáltalán nem lenne pontozás, mindenki nyugodtabb lenne.

2017. aug. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Az en valaszaimat is megnezheted, elegge lepontoznak engem is, es ami meg fajobb, folyton le is hurrognak. Gondolom a tobbseg nagyon fiatal lehet itt, es fogalmuk sincs meg az eletrol. Es aki mar nem tartozik a legfiatalabbak koze, es rendelkezik nemi tudassal, plane elettapasztalattal, annak mindig mas lesz a velemenye mint a tobbsegnek.
2017. aug. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ó! Ez tényleg érdekes!

Ha egy kérdésnél a sok tizenéves velem ellentétesen pontoz, az én %-om már megy is lefele :(

Köszi, bár már mintha olvastam volna róla, de nem törődtem vele :(

2017. aug. 4. 11:02
 4/13 anonim ***** válasza:
33%
és nem mindegy, hány %od van??
2017. aug. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen mindegy, csak csodálkoztam, hogy ennyire elütnek a nézeteim a többségétől.
2017. aug. 4. 11:21
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Sokan egy mammut intelligenciájával pontoznak. Ha nem tetszik a válasz: Piros. Ha nem azt olvassa, amit akar: Piros. Ha nem szidod vele együtt az anyját/testvérét: Piros. Ennél már csak a vallási oldal a borzasztóbb.
2017. aug. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%

Nem hiszem, hogy ez azt jelenti, hogy elütnek a nézeteid... Vagyok én, az enyhén toleráns, intelligens ember, én speciel szinte sosem pontozok, amúgyis értelmetlen a sok idióta lepontozgató miatt. Kivételesen jókat felpontozok, kivételesen nagy idiótaságokat le, amúgy hagyom. De van, aki mindent lepontoz, ami nem vág egybe pontosan a véleményével, sőt, nem kell vélemény sem. Leírod, hogy gyerekkorodban lovat tartottak a szüleid (s a kérdésre válaszolsz, szóval nem az, hogy offolsz), simán lepontozza valaki elborult. Nincs benne logika.


Tehát, azt akarom mondani, hogy akárcsak sok más esetben, egyes csoportok sokkal "hangosabbak". Nem az átlag szavazatát kapod, hanem inkább az intoleráns, oktalanul pontozgatókét. Legalábbis ez a teóriám, de nekem logikusnak tűnik.

Sok kérdező pedig automatikusan felpontoz, csak mert válaszoltál. Az sem azt jelenti, hogy olyan okosakat írsz :) Én pedig néha felpontozok pusztán a humor miatt, azt tudom értékelni... Úgyhogy ne vonj le messzemenő következtetéseket.


Plusz, ugye... Ez a gyk, nem az emberiség, nem is a magyarok úgy általában. Nem hiszem, hogy tökéletesen reprezentáljuk a lakosságot s az ő véleményét.


Ja és családi kapcsolatok... Nem csodálom az eredményedet. Engem ott mindig lepontoznak. Ha nem írnék jókat a fogyisban s másutt, sehol se lennék már. Óriási indulatok kavarognak ott s ha nem pont azt gondolod, mint sokan, akkor megy a lepontozás. Hiába vagy visszafogott, átgondolt, toleráns, akkor azok pontoznak le, akik szerint azt kellett volna írnod, hogy a kérdező ismerőse laza erkölcsű, aki pokolra való, hiába nem tudunk róla semmit, de a családiban nagyon gyakorlottak vannak, akik 2 szóból mindenfélére következtetnek...

Nekem még az a hátrányom is megvan ott, hogy nem fekete-fehéren látom a dolgokat. Ha leírom, hogy lehet, hogy ez van, lehet, hogy az, esélyes, hogy mindkét tábor bigottjai lepontoznak.

2017. aug. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
Hm, javítok, nem enyhén toleráns vagyok, hanem kifejezetten, de azért van határ :) No igen, tolerancia. Itt sokan fújnak a melegekre, úgyhogy ha én nem (eszembe se jut, semmi érzékem a homofóbiához, fura is számomra), máris van ok a lepontozásra. Ez így megy.
2017. aug. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%

- a politika viszi a pálmát 6-os! ott aztán vérre megy :D


Egy kérdés:

észrevette és használta-e már valaki az "1 069 973 regisztrált tag "-ból, hogy van egy kék kéz is? úgynevezett "félig-meddig hasznos" :D


A válaszok nagy része kék kezet kapna, ha nem ragadnák el a válaszolókat az indulatok. :)

2017. aug. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

"Nem értem miért?"

Mert más nem ért veled egyet, haszontalannak találja amit te írtál.


"Kik pontoznak le?"

Az emberek, akik elolvasták a kommented és rámentek a lepontozásra.


"Az én nézeteim tényleg ennyire különböznek a többségétől?"

Nem.

2017. aug. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!