Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az én nézeteim tényleg ennyire...

Az én nézeteim tényleg ennyire különböznek a többségétől?

Figyelt kérdés

Szokta válaszolgatni, főleg a családi kapcsolatok kategóriában.

100 %-ról 57 %-os lettem rövid idő alatt.

Nem értem miért?

Kik pontoznak le?


2017. aug. 4. 10:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
33%
Akármit írol rögtön lepontoznak. Nem számít, de sz.arul esik, mert próbálok tanácsot adni, erre időt is fordítok.
2017. aug. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
66%

"csodálkoztam, hogy ennyire elütnek a nézeteim a többségétől"


Sose zavarjon, csak mindig tudd magadnak megindokolni, hogy mit miért gondolsz úgy, ahogy. És persze képes legyél felülvizsgálni, átértékelni, ha végül helytelennek vagy elégtelennek ítéled.


A vélemény nem valami olyasmi, amit igazítani kell bárki máséhoz. Van a korszellem, a birkaszellem, a különböző világnézetek összessége - mind egy-egy nézetgyűjtő-fogalom, és ezek között hasonlóságok tapasztalhatóak. Nyilván a tieid is beletartoznak valamilyen nagyobb csoportba, csak az (itt) kevésbé hangsúlyos.


(Off: én kifejezetten élvezem, sőt, keresem azt, amikor a véleményem eltér a nagy átlag által képviselt nézetrendszertől. Lehet normálisan vitatkozni (ha olyan a közeg), eszmét cserélni, új nézeteket, világképet, tapasztalatokat megismerni - sokkal inkább fejlesztő, mint összebólogatni másokkal.)

2017. aug. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
POntozással itt kéár foglalkozni, nem a hasznosság a lényeg, hanem egyfajta like vagy nem like
2017. aug. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!