Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak nekem nincs kedvem...

Csak nekem nincs kedvem semmihez ebben a hőségben?

Figyelt kérdés
Egész nap csak "döglődök" a szobámban és netezek a mobilomon. Megfogadtam, hogy a nyári szünetben nekikezdek tanulni, viszont ahhoz sincsen már napok óta semmi kedvem, hogy kinyissam a könyvet. Úgy veszem észre, hogy ilyenkor az eszem sem vág úgy. Ti hogy viselitek e téren a meleget?

2017. aug. 5. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Engem például nem zavar.
2017. aug. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van ventillátorom, és így egész jól viselem. És amíg van célom, tudok tanulni. Tény, hogy nem azt, amit kéne, és nem is megy ugyanolyan jól, mint télen, de attól még a szándék a fontos.
2017. aug. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem is annyira a kedvvel van gond, kánikulában egyszerűen nem működik jól az agyam. Nagyon megvisel, 26 Celsius fölött pedig konkrétan haldoklom. Úgyhogy ki se megyek a házból, max. a strandra. A gond ott van, hogy most már a házban is picivel 26 fölött van a hőmérséklet...


S tekintve, hogy az én kedvem és energiaszintem máskor sem olyan kiemelkedő s rendelkezem a programozók fontos erényével, a lustasággal... Elég tragikus a helyzet.

2017. aug. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Nyugi nem csak te vagy ezzel így, sorstársak vagyunk :D Dettó ugyanez van velem is és már nagyon idegesít...
2017. aug. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
7%
A test izzadni akar a hőségben, és ezt lehetővé kell neki tenni. A felesleges só fásulttá teszi az ízületeket. Irány a tűző nap, le a póló, dolgozni és izzadni, izzadni! Addig kell izzadni, amíg jön. Amikor már nem jön (mert egy idő után már nem jön aznap), akkor vissza a póló, és lehet ámulni, hogy mennyire friss, vidám, tettre kész és mozgékony lettél.
2017. aug. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Másfél hete még edzésre sem tudom rávenni magam. Ebben nyilván benne van a lustaság és a motiválatlanság, de ha egy 5-6 fokkal enyhébb lenne az idő, az sokat segítene szerintem
2017. aug. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#3 Én azért a 26 fokért is ölni tudnék, nekem 33 fok jutott tegnapra meg mára is. :D


Elég rosszul viselem. Izzadok mint a ló, sokkal ingerlékenyebb vagyok, nem tudok rendesen aludni, a figyelés se megy huzamosabb ideig.

2017. aug. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem magával a meleggel nincd bajom, inkább a napsutést mondanám kínzónak, mert ezen a nyáron már 3x volt napszúrásom. Nekem van ventillátorom, a hőmérséklet napközben 28 °C korul van a házban, még 1-2 hidegzuhannyal, ventillátorral és jeges üdítőkkel kibírható. Az éjszakákat viszont átszendvedem, mindig izzadtan ebredek es nem tudok (csak néha) végig aludni. Nekem az eszemmel nem igazán szokott baj lenni.
2017. aug. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!