Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetek magabiztos és...

Hogy lehetek magabiztos és nyugodt egy nagyon fontos felvételin?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jövőhéten megyek egy nagyon fontos felvételire. A felvételi több szintes. Nagyon fontos, hogy magabiztos legyek és ne idegeskedjek.

Nem vagyok ideges típus, mindig nyugodt, összeszedett és lelkes vagyok. A magabiztossággal sincs sok gond.

Ez a munka nagyon fontos nekem és lehet, emiatt túlságosan rástresszelek. Félek, hogy a stressz miatt le fogok blokkolni.

Milyen praktikák vannak, hogy megőrizzem a nyugalmam?

A válaszokat előre is köszönöm!



2017. júl. 30. 11:53
 1/2 A kérdező kommentje:
Sokat készültem. A felvételiről többet tudok, mint a jelentkezők nagy része.
2017. júl. 30. 12:27
 2/2 anonim ***** válasza:
Ennyinek elégnek kell lennie. Egy egészséges félsz nem baj. Ha készültél rá leblokkolni már nem fogsz. Én egy éve voltam így, még pszichológushoz is elmentem előtte, hogy segítsen mert borzasztóan félek, hogy leblokkolok és aztán tök jól ment, pedig izgultma azért. Mi akkor előtte végigvettük milyen emberek lesznek ott, miket kérdezhetnek, bezsélgettünk róla, hogy előfordult-e már ilyesmi az életemben, akkor hogyan reagáltam..stb..Végül aznap, mikor vártam, hogy behívjanak azt mondogattam magamban, hogy mostmár itt vagyok, csak be kell mennem és önmagam adni, menni fog, sokat tanultam és megdolgoztam érte..
2017. júl. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!