Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Észrevettétek, hogy itt...

Észrevettétek, hogy itt gyakorin, azokat a felhasználókat, akiknek látszik a neve, mindig lepontoznak?

Figyelt kérdés
A válaszuk használhatóságán kívül pontozzák őket. Mert látták, hogy erre meg erre a kérdésre, ezt és ezt válaszolták. Csak szerintem nem oké ez így?

2017. júl. 15. 23:06
1 2
 1/20 Clay Morrow ***** válasza:
74%
Ja, párszor észrevettem. Aztán Red Vixen vagy ez az obeliszk igazán mesélhet, én annyira nem.
2017. júl. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
Nem kötelező láttatniuk a nevüket. A lepontozás meg amúgy is baroság. Én csak azt a gyagyás 'kínzómestert' pontozom le (és ezúton is köszönöm, hogy már láthatjuk a nevét a válaszoknál), mert halálra idegesített a gyáras kérdéseivel. A többieket egyáltalán nem pontozom.
2017. júl. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
#1 Én is pont rájuk gondoltam. :D
2017. júl. 15. 23:14
 4/20 anonim ***** válasza:
46%

Igen.

Nem oké, többek közt emiatt az infantilis, ökör pontozás miatt tervezem,hogy abba is hagyom ezt a műfajt.

2017. júl. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Az a szép, hogy most is zöldet adtam nektek, valaki meg trollkodik. 😑
2017. júl. 15. 23:24
 6/20 anonim ***** válasza:
48%
ja, kúszik utánam mindenhová és lepontoz - ez a legnagyobb öröme (és az összes képessége) a szerencsétlennek
2017. júl. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
57%

Névvel max úgy érdemes írogatni hogy te magad írod oda a válaszod végére hogy "Bakancsos szivárvány voltam", és akkor tudják hogy te vagy az a Bakancsos szivárvány aki amúgy tök jókat válaszol.

Azoknál a válaszoknál meg amiket nem szeretnél a névvel ellátni, oda nem írod ki a nevedet, és akkor nem is tudják a későbbiekben hozzád kapcsolni.


Név alapján rengetegen előre értékelnek.

Mondjuk azt az obelisk nevű tagot meg is értem hogy lehúzzák a francba.

A név ennyiből jó, hogy legalább azonosítod vele a gyök...khm..kevésbé hasznos válaszokat adókat is.



Ennek örömére most én is kiírom.


Üdv, Einherjer voltam.

2017. júl. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%
Engem nem érdekel ha lepontoznak. Nem a bankszámlámat húzzák 😄
2017. júl. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
20%
Hát végülis... a név nélküli gyakorim az 80% felett van... :D
2017. júl. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
54%

engem általában akkor pontoznak le, ha:

1 nem tetszik nekik amit írok

2 nem tetszik az írásom eleje és a normális választ amit utána kapnak figyelembe se veszik

3 bődületes nagy marhaságot írok

4 megtalál egy troll


amúgy 57%ról húztam fel magam ekkorára.

2017. júl. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!