Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyiket választanátok? Ha...

Melyiket választanátok? Ha valaki megmondaná, hogy már csak 1 napod maradt, vagy ha örökké élned kellene? (és nem tudnál öngyilkos lenni)

Figyelt kérdés

Ui: bocsi ha rossz a kategória, de őszintén szólva nem igazán tudom melyikbe tartozik 😅

16/L



2017. aug. 7. 23:28
 1/10 anonim ***** válasza:
31%

Miért nem a 100 év VS örök elet a kerdes?

Holnap senki nem akarna meghalni igy rakenyszerulne az örököt valasztani amit amugy nem bizti hogy akarna...

2017. aug. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Persze, hogy senki nem akar meghalni, de én nem akarnék örökké élni, szóval bármennyire is rossz érzés lenne, de én az 1 napomat használnám ki
2017. aug. 7. 23:37
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Én örök életű akarnék lenni. Persze olyan feltételek mellett, hogy testileg sem öregszem, mert járkáló zombi módjára nem volna kellemes.
2017. aug. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem öregedne a tested :D

De nem lenne mód a halálodra

2017. aug. 8. 00:11
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Első verziót választanám. Nem kellek én ahhoz, hogy az emberiség végérvényesen kipusztítsa magát. Az emlékek idővel elhalnak ugyan, de amíg élnek, megszépítik a múltat. Igazából nincs is semmi, amiért görcsösen kellene ragaszkodnom az élethez, - speciel, elegem van abból, amit mostanában "élet"-ként aposztrofálnak, jó lenne már holnap nem felébredni, mert annyira elegem van mindenből.
2017. aug. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Az jó, akkor tulajdonképpen Istenné válnék. Imádkoznának hozzám az emberek. Csipáznám.:)
2017. aug. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Örök élet, valószínűleg kipróbálnám a vámpír életmódot, nyami. :D
2017. aug. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Egy napom marad inkább azt választanám.
2017. aug. 8. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

Mar csak egy nap

De akkor tartalmas 24oram lenne az biztos!

2017. aug. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az előbbit, egyértelműen, nincs semmi, amiért megélné örökké élnem. Nem mellesleg a halhatatlanság a legszörnyűbb átok, végig kell nézned, ahogy mindenki, aki fontos neked, megöregszik és kihal mellőled.
2017. aug. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!