Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti melyiket választanátok és...

Ti melyiket választanátok és miért?

Figyelt kérdés

Próbáljátok beleélni magatokat a helyzetekbe és úgy döntsetek!Ezek az adatokat vegyétek figyelembe,ne gondoljatok hozzá valamit.


a)Új életet kezdesz,új suliban és városban egy luxus lakásban kezded a gimit,te és a családod(anyud,nagyszüleid) kapnak egész életükre elég pénzt,úgy hogy jó megtudnak élni,kapsz egy kutyát amire régóta vágysz már,jó egyetemre járhatsz,nem kell küzdened a céljaidért amihez pénz szükséges stb...De!Van egy ember aki egész életedben jelen kell legyen akit gyűlölsz,ő is utál téged,mindenbe beleköt amit csinálsz,sehogy se tudsz megfelelni neki,bármit teszel mindig rossz lesz és neked el kell viselned ezt tömény 4 hónapig minden évben.Ráadásul a legjobb barátod,egyetlen támaszod, akivel át tudnád ezt vészelni 300 km messze lakna tőled.

Rajta kívül mindenki azt mondja,ezt válaszd.

A szellemi épséged elé helyeznéd a családod (ahogy mindig is tetted) és ezt választanád?


b)Új életet kezdesz.Nehéz megélhetőség neked és családodnak a közeljövőre nézve,lakóhely a városod szívében,közel a legjobb barátodhoz ,nem a legjobb de neked megfelelő iskolában kezded a gimit és tepersz az álmaidért,hogy megvalósíthasd.De!Nyugodt környezetben élsz,végre minden lecsillapodik,viszont néha előkerülsz döntésed miatt,családod téged okol az anyagi gondokért,de más tekintetben jobb a viszonyotok,mint régen.


2017. máj. 28. 14:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Regényt írsz?

Szerintem a b)-t választanám.

2017. máj. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
B
2017. máj. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

Én az A-t választanám. Tapasztalatból mondom, hogy a gyerekkori jó barátok 98%-a elvész, mert felnőttként új barátok, új szerelmek lesznek.Évi 4 hónapot féllábbal is ki lehet bírni valakit, főleg, hogy felnőttként már nem kell hozzá alkalmazkodni, akkor nyugodtan el lehet küldeni a kioktatásával együtt melegebb éghajlatokra. Küzdeni egy stabil, nyugodt életért amikor nincs olyan gond, hogy vegyél kenyeret vagy sem meg elég nehéz..

Az ember lehet okos is. Már egész fiatalon lehetne tudatosan pénzt gyűjteni ( főleg ha van bőven pénz). hogy 18 évesen ha ki akar lépni a nagy betűs életbe, legyen kezdő tőkéje. Szegényen még ez a lehetőség sincs..

2017. máj. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a nyugodt elet,.mint egy olyan embertől függeni, akit utálok. Ráadasul lehetek bármennyire is szegény, nekem olyan embertől semmi nem kell, akit utálok. En a "b" választom.
2017. máj. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én az A-t választanám. 4 hónapot fél lábbal kibírok, valamint abban az időben valszeg jobb elfoglaltságaim is lennének. Én hiába utálok valakit, lepereg, nem okozna különösebb gondot, főleg, hogy nem tart örökké, aztán úgyis elköltöznék pár éven belül. De annak, akinek ilyesmi "túléléséhez" egy barátra van szüksége, annak gondolom ez nem opció.
2017. máj. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.


Azért, mert leéltemár 18 évet egy mérgező környezetben. Soha többet!

4 hónap is tönkre tud tenni, hidd el. Nem jó ilyen helyen élni.

2017. máj. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%

Tehát vagy egy idősebb, utált férfi házinyuszija legyek, vagy szegényesebb, de tükörbe tudjak nézni.


Egyértelműen a B.

2017. máj. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szó sem volt róla hogy az utált fazon macájának kell lenni. Én az A-t választanám. Persze tudom hogy a második lehetőséget illenék mondani, mert az a "jó kislányhoz" illő válasz, de akkor is az első verziónál maradnék. A baráttal lehet tartani a kapcsolatot, ha az anyagiak nem jelentenek gondot akkor nem csak neten. Bár érdekelne ugyan miért vágna hozzám és a családomhoz bárki is annyi pénzt hogy jól megéljünk (ha utál az illető, nyilván nem az ágyába kíván..)
2017. máj. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Bár érdekelne ugyan miért vágna hozzám és a családomhoz bárki is annyi pénzt hogy jól megéljünk (ha utál az illető, nyilván nem az ágyába kíván..)


Hát a testi vágy márpedig nagy úr...gondolj arra hány házasság működik rosszul, marják egymást de mégis együtt vannak mert a szex meg jó... És mi más indok lehetne arra hogy csak úgy kap egy luxuslakást, a szülei rengeteg pénzt, bármilyen egyetemre mehet, nem kell teperni az államis helyért, és ezért csupán évente négy hónapig tartózkodna egy valaki a lakásban(ami gondolom nem a kérdezőé lenne csak használhatná)

2017. máj. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon el lehet eresztve az a faszi aki némi kufircért luxusban tart egy egész családot.... És még kutyát is venne! XD Lényeg a lényeg, hibádzik az alapsztori. Nincs az a szex amiért megérné évekig, sőt egész életére pénzelni egy családot.
2017. máj. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!