Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tud egy ember eltűnni?

Hogy tud egy ember eltűnni?

Figyelt kérdés
Sosem értem, hogy hogy lehet eltűnni, a facebookon sok ilyet lehet látni. Az ha valaki idős, és pszichológiailag nincs teljesen rendben azt megértem, de egy felnőtt egészséges valaki hogy tud eltűnni? Tehát nem elrabolják, hanem eltűnik.
2017. aug. 7. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ez szomorú, de nagyon sok embert keres a rendőrség - és nincs meg. És gyereket is.
2017. aug. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=CPBJgpK0Ulc


Ez jutott eszembe a kérdés kapcsán, nagyon igényes videó és videós, elmond pár releváns információt a kérdéssel kapcsolatban. Rengeteg féleképpen el lehet tűnni, engem az lep meg hogy ilyen ritkán történik meg -szerencsére természetesen-.


Régen is el lehetett tűnni de akkoriban volt néhány nyilvánvaló ok, mint a fekete volga

2017. aug. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy nem tudják kinyomozni, hogy hol van, és/vagy nem találják meg a holttestét. Belesik egy folyóba, az alján beakad a lába egy gyökérbe. Beleesik egy barlangba, ráomlik egy sziklafal, lavina, sár, stb, és eltűnnek a nyomai. Vagy a nyomait elmossa az eső, és még a kutyák sem találják meg. Külföldön elájul, felfalják a vadállatok. kimegy pecázni, beleszédül a tengerbe, és megeszik a cápák. Ezen kívül 100 dolgot tudok felsorolni, amikor nem lehet megtalálni egy embert, de még a nyomát sem.
2017. aug. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok ember azért tűnik el mert elraboljak sajnos, megölik a szerveit eladjak es sose derül ki a dolog igy eltűntnek nyilvanitsak az illetőt, de biztos előfordul neha az is amit a többiek irtak.
2017. aug. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!