Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Igaz az, hogy a BMW, Audi,...

Igaz az, hogy a BMW, Audi, esetleg Porsche, Mercedes, tulajok mindenhol nyomnák neki és feltartja őket az ember? És jobb eltűnni előlük?

Figyelt kérdés

Ezt mondta ismerősöm, hogy ezek mindenhova sietnek üzletemberek, maffiózók, drogdílerek,

És legtöbbször letolnának, vagy előznek ahol tudnak,


És amióta ezt megtudtam, azóta utálom ha mögöttem egy BMWt Audit vagy Porschet látok meg! Olyan érzésem van, hogy feltartom a fejes górét, vagy a orosz maffiózót, és ha valamit elrontok előtte, kiszáll és megver!

És lelassítok, hogy menjen csak 60-70 el ha nagyion siet, neki nem gond a 30-100 as csekk! Csak én ne legyek útjában!


Csak képzelgek?



2014. márc. 26. 19:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Attól hogy ne az 50 es táblánál nem 60-70 el mész hanem 50-55 el, az nem a te hibád. Egyik se fog kiszállni és megverne, SE neked menni ettől nem kell félned. Én soha nem térek ki az útból, nem is húzódok le hogy előzgethessen.. majd megelőz amik tud leszarom szó szerint. Ha meg pampog azt meg röhögd ki:D
2014. márc. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Csak képzelegsz.
2014. márc. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
87%
Persze csak maffiozóknak, drogdílereknek és hasonló alvilági figuráknak lehet felsőkategóriás autójuk. Tisztességes ember is vehet magának. Pár éves Mercedes, BMW, Audi annyiba kerül mint egy új Suzuki vagy Opel. Úgyhogy nem csak alvilági embereknek lehet ilyen autójuk.
2014. márc. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Attól függetlenül, milyen autója van, engem minden második autós le akar tolni az útról. Már mindenféle autómárkának mutattam a feltartott középső ujjamat. Ehhez elég, ha a korlátozásokat betartva megyek. De lehet, hogy csak képzelgek, hogy már a Ladákkal és a Suzukikkal is majd az árokba löknek, a nagyobb, erősebb autókkal meg egyenesen meg akarnak semmisíteni.
2014. márc. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Na akkor én meg elmondom, hogy ez hogyan néz ki a másik oldalról, egy felső-kategóriás pár-száz LE-s autóból:


Általában városban 50 helyett 60-al megyek, de amúgy teljesen szabályosan.

(2millió balesetmentes km-rel a hátam mögött.)

Szinte mindig előkerül egy-egy új "versenyző" a 300ezer Ft-os romhalmazával és megmutatja, hogy az "élete árán" is leelőz, mert ő ennél gyorsabban is képes menni.


Egyszerűen nem értem, hogy a "T" betű helyett, rátesz a járgányára egy kukásautó-színű felnit, meg néhány Homasita által leakciózott cuccot és azt hiszi, hogy ettől már nagymenő lesz a friss jogosítványával.

A sok "mazsola" a tizenmillás autójával, meg takarodjon előle...


...én meg nem győzök fékezni, hogy le tudjon előzni, és meg legyen a napi sikerélménye.

No meg ne törje össze az autómat!


Bocs, de kikívánkozott.

2014. márc. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

És lelassítok, hogy menjen csak 60-70 el ha nagyion siet

en a bmw szivvel is lehuzodok, ha vkinek sietos akarmibe ul, en is elvarnam, de a paraszt papa 65 el megy faluba, (epp falu elejen ertem be, km fentart) majd faluba elhuz :@ merm nem fogok 80 al elozni, sot csekk se kell...

kinn beerem aztan zarovonalon vagy elozok, vagy sose erunk oda...

aztan jon a kerdezo h letoljak, szabalytllanok...

2014. márc. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Soklovas BMW-m van mégse száguldozok, velem van a baj? Kár általánosítani ennyire.

Azoktól viszont én is frászt kapok mikor például az előttem haladó minden kanyarban beletapos a fékbe, vagy épp megy 70-el de akkor úgy, hogy nem zavarja a lakott terület se, ott is 70-el, mintha beragadt volna a gázpedál.

2014. márc. 27. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 VarMa ***** válasza:
76%
en ebbol nem szoktam gondot csinalni, ha nagyon menni akar akkor elszoktam engedni, ne rajtam muljon hogy "elkesik e"...
2014. márc. 27. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
564 LE kocsim van, de mindig a közlekedés viszonyaihoz alkalmazkodom, nem vezetek kockázatosan. Viszont utálom, amikor valaki ügyetlenkedik előttem, össze-vissza fékez, nem indexel, stb. Autópályán a gyors sávban 90-el megy... Ez azért eléggé frusztráló.
2014. márc. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Baromság. Én 4 Porschéval a hátam mögött jelenleg egy Merci volánja mögül egyáltalán nem vagyok ilyen. Szeretek dinamikusan vezetni de nem agyatlanul nyomni mint süket a csengőt.
2014. márc. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!