Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a lapos...

Mi a véleményetek a lapos föld hívőkről?

Figyelt kérdés
aki nincs képbe annak írom hogy annyi a lényege hogy: szerintük a föld nem gömb alakú bolygó,-hanem teljesen lapos..
2017. aug. 10. 12:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
82%
Az, hogy mindig is lesznek ilyen beállítottságú emberek, akiket akár fel is vihetsz az Űrbe és megmutathatod nekik a gömbölyű Földet, akkor is Lapos Föld hívők lesznek. Inkább kitalálnak majd mindenfélét, összeesküvés, holográf stb. csak hogy igazuk legyen.
2017. aug. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
17%
Imádom őket.
2017. aug. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem még mindig mit akarnak elérni ezzel? Valami szekta lehet azt gyanítom. Info bubble csatornáját néztem legutóbb, aki épp élő adást adott. ( Akinek rengeteg laposföldet bizonygató videója van, és ő maga is szentül hiszi, hogy lapos a föld)

Voltak páran a kommentelők közt, akik nem értettek vele egyet, azokat le is tiltották, és törölték az üzenetét. Ebből is látszik, hogy milyen elvakult társaság, akik nem bírják a kritikát, és azt, ha valaki ellentmond nekik.

2017. aug. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
0%

igen hallodtam róla és egy tudós akire azt mondják hogy bolond az derítette ki hogy a föld lapos.Sok kutatása során igaza lett

mert ha bele gondolsz ha lapos a föld akkor a balaton egyik partjáról a másikra át tudsz nézni de hogyha jön a hajo akkor még csak a vitorláját látod ez azért van a tudós állítása szerint mert hogy messze van.ha lapos a föld ugyanugy látod a másik partját mint a hajót de ha gömbölyű lenne a föld akkor nem tudnál átlátni legalábbis 15-100 méterrel lenne magasabb vagy alacsonyabb attól függ h9l vagy helyileg

2017. aug. 27. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Az a tudós hol szerezte a diplomáját, a zsarnai piacon?

A Balaton legnagyobb szélessége 12,7 km, ilyen távolságról 5 m kerül takarásba 1,7 m-es szemmagassággal, úgyhogy vígan látjuk a Balaton túlpartját.

Hossza viszont 77 km, de nem is láttam Balatonvilágosból Keszthelyt. :)

2017. aug. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
6%

igen hallodtam róla és egy tudós akire azt mondják hogy bolond az derítette ki hogy a föld lapos.Sok kutatása során igaza lett

mert ha bele gondolsz ha lapos a föld akkor a balaton egyik partjáról a másikra át tudsz nézni de hogyha jön a hajo akkor még csak a vitorláját látod ez azért van a tudós állítása szerint mert hogy messze van.ha lapos a föld ugyanugy látod a másik partját mint a hajót de ha gömbölyű lenne a föld akkor nem tudnál átlátni legalábbis 15-100 méterrel lenne magasabb vagy alacsonyabb attól függ h9l vagy helyileg

2017. aug. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Éljen a lapos föld úgy is be bizonyítjuk hogy a Föld nem egy geoid
2018. aug. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Várjuk a bizonyítást....
2018. aug. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Youtube és facebook csoport is létezik ahol rá találsz a válaszokra
2018. aug. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
*It's on the internet, so it must be true. XD
2018. aug. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!