Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogy vagytok vele?

Ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés
Gondolom én máshol is menő ez a páva-haj, aki nem tudná miről van szó , oldalt lenyírva(majdnem teljesen) felül meg......Fészek körülbelül. Titeket nem idegesít ez az egész mert már engem baromira.
2017. aug. 11. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Találok jobb elfoglaltságot is magamnak mint, hogy ilyeneken idegesítsem magam.
2017. aug. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Most már azért páva haj és páva haj között is van különbség. Vannak olyan frizurák, amiket a többség pávának hívna, pedig teljesen konszolidálódott, nem hivalkodó formájúak. Nyilván azért van néhány egészen ízléstelen fajta is, de úgy vettem észre, hogy már nem viszik annyira túlzásba manapság
2017. aug. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Uhh, jó sokat szenvedhetsz amiért ilyen buta vagy, hogy ilyesmikkel foglalkozol. Jó idegeskedést ;)
2017. aug. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

A barátomnak ilyen a haja,a pávától mégis távol áll. Ha ez áll jól a fején,mit csináljon mégis? Borotválja kopaszra,mert neked nem tetszik? Vicces. :D


[link]

2017. aug. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért kéne idegesítsen? Egyszerűen nem foglalkozok ilyesmikkel. Próbáld ki te is kérdező, ne másokkal foglalkozz, és sokkal boldogabbak lesznek a mindennapjaid.


Másik kedvencem mikor azon a zenén sírnak amit manapság nyomnak... idegesíti az embereket... mi tartja vissza őket hogy elkapcsoljanak róla, vagy épp csak ne figyeljenek rá?

2017. aug. 12. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!