Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy ismerős eljönne hozzáto...

Ha egy ismerős eljönne hozzátok egy távolabbi városból és csak másnap akarna hazautazni, elszállásolnátok magatoknál vagy keresnétek neki inkább valami hotelt?

Figyelt kérdés
2017. aug. 15. 17:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Szóval maradni akarna éjszakára a városban csak nincs hol aludnia
2017. aug. 15. 17:57
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire/mióta ismerem.
2017. aug. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy ilyen néhány éve tartó ismeretség, nem szoros barátság persze csak maximum haver szint
2017. aug. 15. 18:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudnod, te ismered.
2017. aug. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

attól függ, milyen messze lakik, mikor érkezik, hogyan és mikor tudna még aznap hazajutni (még ha nem is akar, mérlegelném). meg persze, hogy milyen kapcsolatban vagyunk, én hívtam-e meg, mármint miattam jön-e. ha igen, akkor természetesen elszállásolnám, ill abban az esetben is, ha délután érkezik és este nehézkesen, későn jutna haza (akár tömegközlekedéssel, akár autóval).

ha pedig nem szeretnéd elszállásolni, akkor mondd meg neki, hogy nagyon sajnálod, de családi okok miatt (már ha családdal laksz, ha egyedül, mondd hogy menned kell ide-oda este) nem tudsz szállást biztosítani neki.


egyébként a hotelt te fizetnéd? ha a saját helyzetemre gondolok, lehet inkább nem is mennék, ha egy barátnőm azt mondaná, hogy aludj hotelben és fizesd is.


plusz, megvan a hangulata az együtt alvásnak, éjszakázásnak filmezésnek beszélgetésnek is :)

2017. aug. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól függ.


Nem mindegy hogy előre le akarja beszélni, és akkor úgy készülök hogy vendégem lesz, vagy csak nap végén közli hogy nem megy haza. Az sem mindegy hogy én hívom több napra, vagy ő akarja így. Ha én hívom akkor csak nem küldöm el.

2017. aug. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire vagyok vele jó kapcsolatban, plusz megérzéstől. Van, akit minden további nélkül befogadnék, és van, akit nem. És ez nem attól függ, mióta ismerem és honnan.
2017. aug. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!