Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet életben maradni...

Hogyan lehet életben maradni egy kollégiumban, amikor rendszeres a hangoskodás, a cuccok közös használata, a lopkodás?

Figyelt kérdés
Számomra magának a pokolnak tűnik még a kollégium gondolata is.
2017. aug. 15. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

sosem leszel egyedul

ha rossz kedved lesz mindig talalsz valakit aki felvidit vagy eltereli a figyelmed a rossz gondolataidrol/ problemaidrol

itt a tanulas is ehez tartozik, figyelned kell hogy a sok szorakozas ne vegye el a figyelmed a tanulasrol


egyutt is tudtok tanulni biztosan talalsz partnert


en nem jartam kollegiumba , de jo lett volna


most ha tehetnem biztos mennek

hatalmas buli lehet HATALMAS


25/l

2017. aug. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én imádtam. Van kulcsos szekrény, amit féltettem, bezártam, ennyi. Hangoskodás nálunk alig volt, néha egy kevés. Kaja lopkodás volt, de az sem érdekelt különösebben, mert volt menza, ott ettem rendesen, a folyosói hűtőből tűnt el egy két cuccom, de a szobatársaimmal osztoztunk a kaján, meg ha kellett valakitől valami (adj már egy kis sajtot, ketchupot blabla) akkor kértünk, cseréltünk stb. Buli volt.
2017. aug. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Számomra sehogy, én biztos nem mennék kollégiumba.
2017. aug. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kolitól függ az egész... azt nyilván nem lehet kibírni, ha ilyen. De a kolis ismerőseim mind úgy voltak vele, hogy kb. elképedtek, hogy milyen normális társaságuk volt... nem történtek lopások, ha vki használt a másik cuccából, akkor engedélyt kért rá. Hangoskodás az volt néha, de ki voltak jelölve a bulis napok (havi kb. 2), a többi időszakban meg ha normális szobatársai voltak az embernek, akkor nem tivornyáztak akkor, amikor a másiknak fontos dolga van. Egy ismerősöm összesen azt mondta negatívumnak, hogy ő 23 évesen be lett osztva három 18éves mellé, akik még éretlenek meg tapasztalatlanok, szóval voltak ilyen megnyitva hagyott csap, túl sok mosatlan meg hasonló dolgok.
2017. aug. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!