Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te mit tennél a helyemben?...

Te mit tennél a helyemben? 🌙

Figyelt kérdés

Gimnazista vagyok. A tavalyi évben, az egyik alkalommal beszéltem az iskolai védőnőnel a depressziómról. Egy véleményen voltunk. Így nem tudok teljesíteni. Az év vége fele, 5 tantárgyból álltam bukásra. Végül két tárgyból buktam.Szóval,valóban nem tudok teljesíteni. Azon gondolkodtam, hogy mit kellene tennem. Két lehetőségem van.


-Maradok az intézmény tanulója, de borzasztó eredményeket produkálok.


-Abbahagyom a tanulmányaimat, megpróbálom az életemet helyrehozni.Az érettségit, meg majd megcsinálom később.


Te mit tennél a helyemben? Nem tudom, melyik lenne helyes döntés.


A válaszokat köszönöm! Az esetleges helyesírási hibákért elnézés.



2017. aug. 15. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Magántanuló nem tudnál lenni? Vagy nem érzed úgy, hogy megoldás lehetne? Sajnos egyébként nem igazán tudnék erre válaszolni, nem tudom, hogy mi válthatta ki a depressziódat, milyen problémák vannak az életedben. Ezeket nem ártana tudnunk, hogy meg tudjuk ítélni a helyzetet.
2017. aug. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp ne hagyd ott az iskolát szerintem! A mai világban nem lehet kezdeni semmit értettségi/szakma nélkül. Menj másik iskolába, ami gyengébb, próbáld meg magad összeszedni, egy kettesre legalább biztosan menne minden tantárgy, tanulj/olvass többet. Hidd el, ha befejezed a tanulmányaidat, később nagyon fogod bánni. Meg amúgy is, mit kezdenél? Hova vennének fel dolgozni ennyi idősen, bármilyen felmutatható eredmény nélkül? Szedd össze magad, még van egy hangyányi idő szeptemberig és állj neki tanulni, legyél szorgalmas. 17/l
2017. aug. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Ha depressziós vagy, életstílust kell váltani. Másképp nem lesz jobb...
2017. aug. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbálj javítania helyzeteden, nehezen de önmagadtól is ki tudsz belőle jönni, bár tényleg oltári nehéz, én nem feltétlen depresszióból, illetve nem csak abból jöttem ki.

Kellett egy jó idő mire rájöttem ki is vagyok, mit is akarok, aztán kiderült, hogy csak nem kell elnyomni a valódi énem, mert a sok stressz és idegeskedés okozta a depressziót és mást is.


Amúgy szerintem is próbáld meg magántanulóként, az sem könnyű, de mindenképp segít majd érzelmileg.

2017. aug. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
tumblizz:D
2017. aug. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!