Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit álmodtatok az éjjel? 

Mit álmodtatok az éjjel? 

Figyelt kérdés

2017. aug. 16. 08:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most épp krokodilról álmodtam :D
2017. aug. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta hülyeség de arra emlékszem, hogy egy hatalmas panel lakásban vagyok, ami kb. 40 emeletes és az erkélyen cigizek ami legalább 10x10m átmérőjű, azt hiszem volt még egy vérvörös Ford Mustang-om amivel elmentem valahova, a többi kiesett xd
2017. aug. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sétáltam ltp.ről kifelé, mikor hátranéztem az égre hirtelen. Mögöttem a fiatal rendőrsrác rámnézett, h mitől kapom ilyen ijedten a tekintetem. A következő pillanatban ilyen régi repülőkön látható rakétafélék jelenedeztek meg az égen, mint ahogy a villámok szoktak, nagy méretben, több tucat darab, amik adagonként a lakóházaknak vették az irányt. Úgyhogy ezután hátraarc és rohanás vette kezdetét, h kihozzam a családot. Közben átgondoltam, h romok közé rekedhetek, ha éppen nem zúznak halálra..azért többen, mégis a mentést választottuk az eliszkolás helyett. Persze kiébredtem. Álmodtam mást is utána,de azok kevésbé maradtak meg.
2017. aug. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy amputáltlábú 80éves nőt döngettem. Magam sem értem.
2017. aug. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elég zavaros volt, de annyi maradt meg, hogy egy vonaton ültem, ami úgy nézett ki, mint a csepeli hév, mentünk ismeretlenekkel, amikor is egy cigány nő úgy döntött, kimászik az ablakon, miközben ment a vonat, és mikor kérleltem, hogy ne csinálja, ki is ugrott.

Utána egy plázában ültem gyerekekkel, ettünk valami tésztát, beszélgettünk, volt a kezemben egy könyv, amit az álmom szerint egy nyereményjáték során kaptam. A volt barátom írta, aki amúgy a valóságban is megírja, remélem. Viszont a neve helyett néha a feleségéét láttam, néha az övét. Nem volt olyan rossz hangulatú álom, de nem bántam, hogy szólt az ébresztő :)

2017. aug. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van a munkahelyem közelében egy zöldséges és vele kapcsolatban álmodtam. Sajna amikor álmodom valamit, utána valami történni fog, de nem tudom mi.
2017. aug. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy kiskönyvet meg tudnák tölteni vele, ha leírnám mennyi hülyeséget összeálmodok, teljesen irreális dolgokat.
2017. aug. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!