Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit álmodtatok múlt éjjel?

Mit álmodtatok múlt éjjel?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 09:25
1 2
 1/15 anonim válasza:
én semmit
2011. okt. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Semmit... Mostanában valahogy elmaradnak ezek az álmok... Arra emlékszek csak,hogy anyám 6órakor ütöget ,hogy keljek fel,mert be kell vennem az orvosságot :)
2011. okt. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
én most ötöt is álmodtam egymás után:)
2011. okt. 2. 09:48
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem emlékszem rá csak annyi rémlik hogy építettem egy zuhanyzó kabint ami rámdölt.
2011. okt. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Basszus, tök jó, hogy megkérdezted, mert én végre emlékszem az álmomra, így álom nélküli hetek-hónapok után. :) Egy kis elözmény a valóságból: a legjobb barátnömmel nemrég lettünk középsulisok, nem egy suliba járunk már. Nemrég találkoztunk, és megbeszéltük, hogy majd valamikor ellátogatunk a másik sulijába, de majd olyan napokon, amikor egyikünknek van tanítás, a másikunknak pedig nincs, hogy ne lógjunk a suliból. :D Na, én azt álmodtam, hogy reggel van, és a barátnömmel megyek együtt a sulijába, aminek teljesen amerikai sulis fílingje volt. :) Szóval sétáltunk a folyosón, a következö, amire emlékszem, hogy tesiórán vagyunk. A tanár férfi volt, és néha nézett rám, hogy én hogy kerülök oda, de nem szólt. Érdekes, ha a valóságban lenne ilyen, szerintem azonnal kiküldene. :D wAz álmomban nagyon jó voltam tesiböl, éppen tánclépéseket tanultunk, és én mindent tökéletesen csináltam. :D Volt az álmomban egy nagyon helyes fiú is, aki nagyon megtetszett. :) A következö pillanatban újra a folyosón voltunk, és én nagyon kétségbe voltam esve, mert rájöttem, hogy aznap az én sulimban is van tanítás, én meg nem szóltam anyának, hogy itt leszek... xd Hát, ennyi volt az álom, szerintem tök vicces volt, és a helyes fiú miatt szívesen gondolok vissza rá... :D 15/L
2011. okt. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Kérdezö, leírnád azt az öt álmot? Nekem is volt már, hogy négy rövidet álmodtam, csak sajnos elfelejtettem öket. :S De ha ide leírod, legalább emlékezni fogsz rájuk, én pedig szeretem elolvasni öket. :) Lehet, hogy mostantól én is leírom az összes álmomat, nehogy elfelejtsem öket. :)
2011. okt. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
09:49 XD
2011. okt. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
09:49 -EZ TÉLLEG JÓ:DXD
2011. okt. 2. 13:40
 9/15 A kérdező kommentje:

az én álmaim:első:az első az volt,mikor azt mondtákhogy az osztálytársaimat egy csomó boltban becsapták,meglopták.én elmene az egyik olyan boltba,ahol tök jó bizsuk voltak,és azokat nézegetteM.

második:egy menekülő csajszit el akartak rabolni olaszországba.és menekült.a templom előtt futott:és végül elkapta egy pasi.és mondta nki h el fogja rabolni.

Harmadik:a sulinkban játszódott.a kedvenc tanárom bejött a termünkbe és kérdezt h nem akarok-e kimenni vele beszélgetni.én mondtam neki h még van egy elintéznivalóm ,mert el kellett mennem a mosdóba és várjon meg kint.azzal kiment.

2011. okt. 2. 13:46
 10/15 A kérdező kommentje:
hirtelen a másik kettő nem jut eszembe.
2011. okt. 2. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!