Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit almodtatok az ejjel? S...

Mit almodtatok az ejjel? S mennyire volt jo/rossz az almotok?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 22. 06:08
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%

Mint mindig: hülyeséget. De nem volt valami jó, arra ébredtem, hogy sírok.

Apuval veszekedtem valamin, arra már nem emlékszem, hogy min, a végén már magamból kikelve ordítoztam vele valamit a húgomról, pedig apuval sose ordítoztam.

2009. ápr. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
Semmit, nagyon ritkán álmodom. Legutóbb azt hiszem azt álmodtam, hogy szültem.
2009. ápr. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Arról a pasiról álmodtam, aki nagyon bejön nekem.
2009. ápr. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem is elég degenerált álmom volt.

Össze, vissza álmodtam minden hülyeséget.

Pl. azt, hogy egy hatalmas nagydarab állat csávó mondhatni fogva tartott, és nem lehetett vele ellenkezni, mert különben megvert.

De azt mondta, hogy bármikor elmehetek, vihetem a kutyámat, de amíg ott vagyok, addig azt kell tennem, amit ő mond.

Igen ám, de ez külföldön volt, és teljesen egyedül voltam.:(

Aztán valahogy megszöktem tőle, hazajöttem, és utánam jött.

Az itthoniak elbujtattak, de ő meg baromi mérges volt, ordibált velük, hogy hol vagyok.

Aztán felébredtem.

Szóval ilyeneket álmodok én... :)

2009. ápr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%

én semmit nem álmodtam... legutóbb azt álmodtam hogy apu patkányt szív a porszívóval én meg valamitől felemelkedek fotellal együtt és ott lebegek... több sem kellett felébredtem aztán ott gubbasztottam:) mert én félek a magasságtól... pláne ha a fotel felakar trancsírozni a plafonra... brr...


anyukám meg legutóbb azt álmodta hogy a szomszédunk aki folyton kiengedi a kutyáit az kergette őt baltával mindenki csak nézte őket anyu meg csak futott... apuká meg kb egy éve álmodott... ő azt álmodta hogy rájött a fosás és bement egy WC-be és nem volt papír... arra nem emlékszem hogy most kért-e papírt vagy macskával törölte ki... de valami olyasmi volt mint a néger a csonthülyébe:)

2009. ápr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Pénzzel álmodtam :) és jó volt...
2009. ápr. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
jelenleg attol félek hoyg terhes vagyok..és éjjel azt älmodtam hogy nögyogyäszhoz mentem,vért is vett stb..majd megvizsgält..és mikor mondta volna az eredményt felkeltem..tegnap elött meg azt hogy a pärom meghalt,és a mäsfél éves kisfiunkkal mindig sirtunk,bärhova mentünk,és borzalmasan magunkra maradva éreztem magamat,és annyira bozalmas volt a pöromnélkül,hiänyzott,és nem fogtam fel hogy meghalt..jaj jo volt felkelni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. ápr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

repültem, nem volt szárnyam, hanem úszó mozdulattal. ez jó volt aztán egy vadidegen megkérdzte... tényleg te leszel itt az igazgató?

azóta ez motoszkál bennem, de nem tudom hol lennék igazgató? ( tök jó lenne....)

2009. ápr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%
én állandó éjszakás vagyok,ezért nappal alszom,de csak most álmodtam amire vissza emlékszem.A volt barátomról álmodtam akivel lassan 1 hónapja lett vége,mert csúnyán kihasznált.Az álmodtam eggyütt vagyunk és minden olyan szép volt mint régen.Szóval most képzelheted mit érzek...
2009. ápr. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
én legutoljára azt álmodtam, hogy a padtársammal (aki mellesleg nagyon helyes csávó) csókolózom. Szimplán megtanított csókolózni.
2009. ápr. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!