Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodtatok már hasonlót?...

Álmodtatok már hasonlót? Szellemes álom egy éjjel többször, egymás után.

Figyelt kérdés
Szóval éjjel elég rosszul aludtam, mivel hülye álmaim voltak. Első álmom az volt, hogy egyedül voltam itthon a házunkban egyik barátnőmmel. Késő este volt már, én meg elfelejtettem lehúzni a redőnyt a belső szobában. A barátnőm kint maradt a konyhában, én meg bementem a sötét szobába. Lehúztam a redőnyt, aztán jött ilyen félelmetes hang és megjelent egy szellem. Ki akartam rohanni a szobából, de ekkor felébredtem. Verejtékkel a homlokomon, kb. reszketve. Kifújtam magam, visszaludtam. Megint szellemel álmodtam, arra már nem emlékszem, hogy mit, de tisztán itt van a fejemben, hogy más helyzetben, de szellem jelent meg előttem. Megint felébredtem. Kezdtem kissé parázni, de megint visszaaludtam. És kitalálhatjátok mi jött: mégegy szellemes álom. Mikor felriadtam már hajnali 5 óra volt, anyám már kint lófrált a konyhában és égett a villany, ami bevilágított a szobámba. Megnyugodtam és nem paráztam. Aztán visszaaludtam. Szerencsére nem volt több álom. De ha visszagondolok nekem ez abszurd, hogy egymás után háromszor is ugyanazzal álmodjak. Mert végülis mind a három álomban ugyanúgy jelent meg a szellem előttem, ugyanúgy ilyen kísérteties, rémisztő hangot hallottam. Ti álmodtatok már hasonlót? Szerintetek mért álmodtam ezt?
2010. szept. 12. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom,miert nalam is visszaterö alom,hogy demonok vagy mit tudom en mik,mert lathatatlanok,dobalnak dolgokat,borzalmas hangokat adnak ki es mindig többen vannak.A lenyeg,hogy mindig imadkozni akarok,de nem jön ki hang a torkomon.Hat eleg gaz ilyen dolgokkal almodni.
2010. szept. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, velem is volt ilyen.

Majdnem ugyanúgy mint neked. egy éjjel többször is álmodtam szellemekkel. Már nagyon untam. :S

Sajnos nem tudom miért :/ De ilyen többször is előfordult.

2010. szept. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Sztem azért lehet ,hogy 1 nap többször is ugyanazt álmodtad, mert arra ondolotál elalvás előtt. Mármint amikor először álmodtál szellemekkel, uténa arra gondoltál elalvás előtt és azért álmodtál,megint azzal. De nem tudom. :S
2010. szept. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az álmokat senki nem tudja megmagyarázni még a tudósok sem
2010. szept. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nemtom,nekemis vannak hülye álmaim pl bázisugrottam egyszer álmomba és valahogy még ébren voltam (alfában voltam v nemtom) és emlékszem a szédülésre ugrás közbe
2010. szept. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha gyorsan visszaalszol akkor szokott újra ilyesmi álom lenni. nézd kicsit 10-15 percig a tv-t míg megnyugszol és akkor már nem biztos hogy visszatér az álom.
2010. szept. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!