Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek miért is lehetett...

Szerintetek miért is lehetett ez és vajon tényleg tetszettem annak a szép lánynak vajon vagy csak félreértettem a jeleket?

Figyelt kérdés
Én 10-dikes a lány és a barátnője 9-dikesek és hát elég fura, mert amikor suliban meglát ő vagy a barátnője, akkor mindig elkezd a barátnője hangosan vihorászni meg szól a lánynak, ha lát engem még olyan is volt, hogy a lányt a nevén szólította és mondtha h siessen, mert itt van, mintha rám célzott volna. Meg volt még pár fura helyzet. Kétszer hátrafordult ez a szép lány utánam és egyszer rám is mosolygott, de nem gúnyosan, hanem ilyen bájosan! Aztán már haverom is látta egyszer hogyan viselkedik ő és a barátnője a jelenlétemben, ha meglátnak és ő is azt mondta, hogy ez már neki is gyanús. Igazából azért nem tudom mi van, mert én csúnya, önbizalomhiányos, félénk, visszahúzódó, agyalós típusú gyerek vagyok ő meg nagyon szép lány és még jó az alakja is, nem csak az arca szép meg a szemei gyönyörűek. Sajnos sok lány mondta már nekem, hogy ronda vagyok és szoktak nyominak is csúfolni, főleg, akik nem ismernek csak külsőmet látták még. Meg olyan is volt, hogy egy osztálytársam megkérdezte van-e barátnőm és ő is elég furán viselkedett, mintha bejöttem volna neki, de ő nem adott annyi jelet és amikor egyszer azon poénkodtak, hogy smároljon velem fújjogott, meg, hogy hagyják már ezzel. Gondolom csak csúfoltak akkor, mert olyan ronda vagyok.
2014. jan. 15. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha csúnya vagy, akkor biztos h csak röhögnek rajtad, meg egymást szívatják veled.
2014. jan. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a barátnőm velem is ezt csinálja :)
2014. jan. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
lehet önbizalomhiányosak és feléd nem éreznek feszülstséget és ezért könynebben közelednének....vagy épp ami miatt te csúnyának tartod magad azért teszel nekik,van ilyen....
2014. jan. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!