Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha ismeretlenként...

Szerintetek, ha ismeretlenként ráírok emberekre és megkérem őket, hogy meséljenek az egyetemi szakukról/munkájukról, akkor ezt meg fogják tenni?

Figyelt kérdés
Van egy-két szak, szakma, amiről szeretnék egy picit többet megtudni és jó lenne, ha konkrét, személyes tapasztalatokkal rendelkező emberek is tudnának nekem segíteni. Ugyanakkor nincsen egy ismerősöm sem, akihez fordulni tudnék, így gondoltam, hogy esetleg facebookon is írhatnék egy-két embernek....csak nem tudom, hogy hogyan fogadnák. Szerintetek megér egy próbát?
2017. aug. 18. 12:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként a netes keresésen már túl vagyok (egyetemek oldalai, felvi, youtube, cikkek stb.).
2017. aug. 18. 12:56
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Nem éri meg. Lehet rengeteg információt megtudnál csak pár kérdéssel, de szerintem ne tedd, bár igaz, nincs vesztenivalód, de én akkor sem tenném a helyedben.

Nem fogják megtenni, lehet letiltanak zaklatásért.

2017. aug. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is attól tartok, hogy valaki ezt zaklatásnak venné...hát nem tudom, ellenkező esetben én nem venném annak és szívesen segítenék. Természetesen nem úgy gondoltam, hogy csak úgy írok valakinek, hogy " hé, te! Mond már el, hogy mit csinálsz, mit dolgozol", hanem leírnám és elmagyaráznám, hogy konkrétan mire és miért vagyok kíváncsi és szépen, normálisan megkérném rá. Már elolvastam minden szakleírást, sablonszöveget, a gyakorin is próbálkoztam, de nem jutottam előrébb...úgyhogy jó lenne, ha valaki, aki tényleg tapasztaltabb és jobban átlátja a dolgokat, tudna véleményt mondani és esetleg tanácsot adni.
2017. aug. 18. 13:14
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki ilyen miatt megsértődik vagy rossz néven veszi, az ostoba. Egyetemen, az értelmesebb valamire való szakokon pedig nem ostoba emberek vannak, szóval biztos válaszolnának. Nem kéne ezen parázni. És ha nem válaszol akkor is mi van?
2017. aug. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyanokra írj rá, akik már el is végezták a szakot!
2017. aug. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!