Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindenkihez szól a kerdés!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkihez szól a kerdés! Lányok! Milyen dumával lehet ismeretlenként elhívni valahová titeket utcán ill. szórakozóhelyen? Srácok! Milyen dumával szednétek fel egy nőt?

Figyelt kérdés

2016. okt. 11. 00:35
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Szórakozóhelyen sosem ismerkedtem, nem olyan lányok járnak el akik akik érdekelnek, ott nem tudom. Máshol sem volt bevett taktikám soha, tapasztalataim szerint nem igazán az számít hogy mit mondasz, hanem hogy hogyan. Hangsúly, a szemébe nézel-e, testtartás, ilyesmi - ha nem is tudatosan, de észreveszik amikor esetlenkedünk.
2016. okt. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Férfi vagyok. Semmilyen dumával nem szedtem fel még eddig nőt. Jegyezd meg egy életre, mert nagy bölcsesség: Ha bejössz egy lánynak, akkor hacsak nem mondasz irdatlan nagy tahó f#szságokat, akkor úgyis tetszeni fog neki. Ha meg nem jössz be neki, fejen is állhatsz, akkor se lesz semmi... Egyszerűen ez egy tévhit, hogy a nőket dumával lehet felszedni, és ezt sokan ki is használják pénzszerzés céljából, lásd a "PUA"-k.
2016. okt. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%

24f vagyok


Igazándiból a szitu adja magát. Sosem erőltettem. Ha meló volt, vagy suli, akkor azzal kapcsolatban lehet kezdeményezni pl :)

Utána már szépen ki lehet tárulkozni egymásnak, megtenni az első benyomásokat.


Sok kulcsa van a dolognak. De ha érdekel részleteiben, akkor az Első benyomás c. könyv neked való. Torrenten fent van.

2016. okt. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak megjelenek a bmw-mmel, többet mond minden szónál.
2016. okt. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem lennék épp foglalt:


Diszkóban, hasonló stílusú szórakozóhelyen engem kb. sehogy... szökőévente megyek, és ha igen, akkor is táncolni meg barátokkal lenni... amilyen a törzsközönség ilyen helyeken, kockáztatni sem kockáztatnék.


Utcán: ha épp nem sietek látványosan, számomra az a szimpatikus, ha odajön hozzám, elmondja kedvesen, udvariasan, hogy nagyon csinosnak / szimpatikusnak talál, nem lenne-e kedvem meginni vele egy teát / forrócsokit / elmenni vele sétálni vmikor. Ja, és köszön, bemutatkozik, megkérdezi, nem zavar-e.

2016. okt. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sunshinedoll ***** válasza:

Utcán sehogy.

Szórakozó helyen illedelmesen jól nevelten gyere oda beszélgetni, 10 perc után kérdezd meg akarok-e inni valamit/táncolni, ha legalább 30 percet beszélgettünk, és nem mutattam jelét, hogy az agyamra mész, akkor elkérheted a számom, nagy valószínűséggel meg is adom, és aztán telefonon egyeztetünk.

Ne gyere oda úgy, hogy "Csá, jó bula vagy, béla vagyok, holnap iszunk kólát?"

2016. okt. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem, ha utcán, vagy buszon szólítanak le, mindig szörnyen b*nkó vagyok, mert nagyon megijedek. Nekem ez sok. Nincs is pasim. :D
2016. okt. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!