Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem? Valaki segítsen!

Hell10002 kérdése:

Mit kéne tennem? Valaki segítsen!

Figyelt kérdés

Sziasztok mit kéne tennem? már anyira ég bennem a vágy hogy meg öljem magam barátaim nincsenek alig van valamim 17éves vagy dolgozok sulit ott hagytam mert lehetőségem nem volt rá

bulizni nem járok nem a stílusom de ezt muszáj valakinek le írnom vagy valakiknek mert már nem bírom magamba tartani.


Ott kezdődőt mindent apám anyám el váltak kb 2-3éves koromba anyámnál marattam aki csak a pénz érdekel szó szerint és 5éves koromba egyedül hagyót egy egy farkas kutyával 3napig egy pasi miatt van is egy farkas tetkóm az alkaromon és ez a trauma meg is marat bennem sejpitek vagyis már nem annyira csak s betű helyet sz-t mondok de azt is ritkán utána óvodába nem jártam kb 1évet utána anyám be iratot egy kisegitö iskolába mert kapót utánam támogatást a unoka tesomal amikor nem suliba voltunk loptunk folyamatosan ide oda be törtünk aztán az gyámügy ide hozót apuhoz aki a mamánál lakik hogy ha nem fogadnak be nevelőbe visznek nem engedték hogy el vigyenek

de itt nincs vége ugyanis apámnak volt egy nöje aki meg akart engem ölni vagy intézetbe adni folyamatosan bántott le dobot a lépcsőről fel szakad a térdem mindig az mondogatta az apám nem az igazi apám stb többi hosszú lenne le írni aztán amikor 12éves koromba normális suliba lettem íratva 4évet marat le anyám miatt azért hagytam ott a sulit aztán 13évesen a mostoha anyám ki találta hogy én fajtalankodtam a ö 8éves gyerekével el is hitték otthon úgy néztek rám mit egy nem is tudom mire aztán apámék szét mentek azal a növel nem bírtam ebe bele nyugodni el indultam hogy meg kinyirom 3napig csak gyalogoltam Télen egy szál pólóba és farmerba meg egy bakancsba el ájultam a kórházba ébredtem fel 5honap kórház 3honapig nem bírtam lábra állni annyira le fagytak aztán a rendőrség feljelentést indítót a mostoha anyám ellen orvosi vízgálatál ki derült hogy nem igaz hogy fajtalankodtam a kis öcsémmel de az fájt a legjobban hogy nem csukták le azt a nőt szabad lábon van de amúgy még a felét se írtam le nem akarok olyan sokat le írni az apám buta az anyám meg pénz éhes vagyis volt 3gyerekuk életét tették tökre.


aztán volt a nővéremnek egy pasija egy büdös tolvaj

ez is a 10-13éves koromhoz nyúlik vissza amikor a nővéremnél voltam sokat voltam ott mert nem volt aki vigyázón rám az a pasi mindig bántót ostorral végig ütőt rajtam rugdosót stb.


De amúgy ezeken már valamennyire túl tetem magam de meg akarok halni nem értem minek éjek vagyis nem látom semmi értelmét az életemnek haverjaim nincsenek éjjel nappal a 4fal közöt vagyok vagy dolgozok azt se tudom minek írom le ezt nem hinném hogy érdekelne is valakit csak egy pont vagyok


2017. aug. 19. 00:10
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
ha van helyes írás akor bocs 4évet marattam le :)
2017. aug. 19. 00:11
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Túl van már tolva... a kevesebb néha több...
2017. aug. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%
Milyen sulit hagytál ott, mit nem fejeztél be , az általánost, vagy ? Hol lax és mit dolgozol ?
2017. aug. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az általános meg van :D
2017. aug. 19. 00:33
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Na az már valami.

Én a helyedbe igyekeznék kitörni ebből a pöcéből amiben vagyok. Kérhetsz te segítséget az önkormányzattól pl., 17 vagy, egyedül vagy. Két év alatt leérettségizhetsz, vagy akár tanulhatsz egy nyelvet is, szakmád is lehet, 1-2 év alatt egy okj-val, vagy pár hónap alatt a munkaügyi központ, önkormányzaton keresztül mint hátrányos helyzetű.

2017. aug. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehetne az sz eleted celja hogy a hozzad hasonlo nehez gyermekkoru gyerekeken segits. Es akkor te is jol erezned magad mert segitenel masoknak, es ugy erezned hogy fontos vagy. Meg a gyerekeknek is jo lenne hogy kiall ertuk valaki.
2017. aug. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
5ös válasz szeptemberbe 18leszek :D 6válasz magamon se birok segíteni nem hogy másokon
2017. aug. 19. 00:44
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
Az mindegy, akkor is nagyon fiatal vagy. Ha családban élnél még családi pótlék is járna 21 éves korodig ha tanulsz.
2017. aug. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Családba élek :D mama apu de otthonba nem akarok menni inkább dolgozok
2017. aug. 19. 00:48
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

Fel a fejjel. Az én fiatal korom se volt a legszebb és ismerek pár embert aki hasonlóan kezdte az életet...van akiből sikeres ember lett,van aki alkoholista. Van egy mondás amit mindig mondogattam magamnak a nehéz időkben:

"Az egyetlen út a menyországba,csak a poklon keresztűl vezet"

Kitartást.

2017. aug. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!