Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem? VALAKI...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? VALAKI SEGÍTSEN!

Figyelt kérdés

Sziasztok! 22 éves lány vagyok. A téma inkább a szülőkkel kapcsolatos, mint a szerelemmel, jobban mondva anyámról lenne szó. Az a problémám, h úgy érzem, h nem tudok vele "kényes" témákat megbeszélni, mert ha valami döntéseim nem tetszenek neki, akkor rögtön úgymondd agresszívvá válik. Már 1 hónapja nem alszok rendesen, mert a magánéletemmel kapcsolatban szeretnék valamit neki elmondani, de egyenesen rettegek a reakciójától és ezért meghátrálok, a stressz viszont elhatalmasodik felettem olyannyira, h képes vagyok depresszióba is esni. Hogy mi történik akkor ha valami olyan dologról van szó, amit ő nem úgy gondol? Pl...Februárban szakítottam a barátommal, akit ő imádott, mert színvonalas főiskolai diplomája volt, ráadásul az exem nagyon benyalta magát a kis szende szerepével, én viszont nem éreztem vele magam jól. Leültem anyuval, h elmondjam neki, h részemről nem működik a dolog és szakítani fogok a sráccal. Olyannyira kiakadt ezen, h megkergetett engem a házban és mikor elkapott akkor egy pofont is kaptam. Majd kirohantam a szobából és a cipőmet kezdtem el felvenni, h elmegyek otthonról és ő löködött ki az ajtón, h tünjek már... Persze aztán ráncigált vissza, h nem engedi, h elmenjek. Nagyon megviseltek engem a történtek, h az anyám egy úgymondd idegen miatt így megalázott...

Most is szeretnék neki elmondani valamit, de nagyon félek. Egyetemre járok, ők támogatnak engem ezért sarokba vagyok szorítva. Nincs saját keresetem, ezért rájuk vagyok kényszerülve. Nem mehetek el itthonról, vagy ha mégis akkor megvonják tőlem a támogatást és ott kell hagynom a sulit...

Ma reggel is beszélgettünk és én elejtettem azt a mondatot,h suli után én nem fogok itthon maradni, költözök el. Ő annyira megsértődött ezen, h azóta is azt vágja a fejemhez, h akár most is pakolhatok és mehetek a kis barátomhoz lakni és amjd ők eltartanak...

Mit tegyek? Nem bírom ezt h nem lehet nomrális életem mert az anyám néha egy idegbeteg... Sőt... Félek tőle. :(


2015. júl. 4. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél most elmondani neki? Hogy már szakítottatok vagy mit?


Most még hiába mondod, hogy majd elköltözöl,csináld meg valahogy a diplomád és keress melót majd.


Addig is diákmunkázz,úgyis nyár van most,keress egy kis pénzt,addig se kelljen otthon lenned a nyáron.


És jobb,ha semmit nem mondasz el magadról,mert csak vissza fognak vele élni a szüleid!

2015. júl. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jaj nem, az a szakítás dolog már megtörtént, csak egy példa volt, h egy szakításból mekkora cécót csinált...

Másról lenne szó és félek, h erre h fog reagálni...

2015. júl. 4. 11:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Tökéletes alkalom az önálló élet megkezdésére. Diákhitel, diákmunka, albérlet.
2015. júl. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1#-es voltam: nincs egy barátnőd,akivel beszélhetnél? Szerintem ha nem a suliból rúgtak ki,akkor inkább ne mond el a szüleidnek,hisz láthatod, nem bízhatsz bennük...
2015. júl. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!