Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek miből áll a sulis...

Nektek miből áll a sulis bevásárlás? Miket vesztek/vettetek?

Figyelt kérdés

Szóval a kérdés hülyeség csak rá akarok hangolódni kicsit a sulira meg hátha eszembe juttattok valamit ami kell. Én 11.-es leszek. Ha tudtok valamit amivel díszíteni lehet az egyszerű dolgokat azt is megköszönöm.

Amúgy nem kell hasznos dolgokat írni felőlem a hibajavítótól a ceruzáig felsorolhatjátok csak egy kicsit jöjjön a hangulat én imádom ezeket a dolgokat.


2017. aug. 19. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már egyetemre járok, de a középsulis felszerelésem sem állt többől mint most. Egy toll és egy mappa A4-es lapokkal. De van amikor olyan előadások vannak, hogy csak egy üveg vízzel indulok el otthonról :D
2017. aug. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A/4-es vonalas füzetek, A/4-es spirál négyzetrácsos füzet, egy kis füzet jegyzetnek, feljegyezni dolgokat, esetleg leckefüzetnek. Tollak, ceruza, radír, hibajavító. Könyvborító fólia, névcímke. A/4-es lapok, írólapok dolgozatnak.
2017. aug. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gimiben mindig vettem 5-5 darabot a legolcsóbb A4-es négyzetrácsos és vonalas spirálfüzetből, plusz egy tollat, ha nem maradt előző évről. Ha valami extra dolog kellett egy tantárgyból, azt az első órán úgyis elmondták és utána szereztem be. A füzeteimet vagy matricákkal díszítettem, vagy vettem csomagolópapírt és azzal borítottam be. Most egyetemen egy darab vastag vonalas spirálfüzetet és lapokat fogok használni egész évben :D Szövegkiemelőt, tollakat, lapjelölő cetliket év közben folyamatosan veszek, ha épp papír-írószer boltban járok és valami megtetszik.
2017. aug. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amikor anno sulis voltam, én nem vittem túlzásba a sulis vásárlást, főleg mert nem voltunk nagyon eleresztve. Amit vettünk:

- ha tolltartó, táska tönkrement, akkor azt

- új füzetek, szép füzetborítók, füzetcímke (amúgy nagyon sok tök jó DIY füzetdíszítős videó van Youtube-on)

- egy pár új, szép toll mindig befutott

- 1-2 újabb ruhadarab a szezonra

2017. aug. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egy darab ceruza.
2017. aug. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!