Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik, hogy megbüntet a...

Létezik, hogy megbüntet a Sors/Élet?

Figyelt kérdés

Kicsiként (4-8 éves) apukám mindig olyanokat mondott, hogy nagyon szomorú életem lesz, ha felnövök, mert rossznak születtem.

Meg hogy majd elhasznàlt k.va leszek, rongyosan fogok jàrni, hajléktalan leszek, ő meg majd kitagad, mert ő megmondta.

Az egész abból indult ki, hogy màr piciként szerettem én kiválasztani a ruhàim, mit veszek fel oviba, kiengedve akartam a hajam fonàs helyett...a vége az lett, hogy levàgtàk rövidre (derékig ért), mert hogy hiú ez a gyerek.

Felnőttkènt nem vagyok valami nagyvàrosi nő, kevès ruhám van, nem festem a hajam (annyi, hogy hosszú megint), mégis mindig sokszor megkapok ilyeneket. Társaságban csendes vagyok inkàbb.

Mégis sok rossz ér mostanàban. Tavaly valaki, akiről azt hittem, baràtok vagyunk, megerőszakolt, utàna hónapokig voltam depressziós, teràpiàra jàrtam.

Most vizsgàlatokra jàrok bőrràk gyanújàval (pedig sose napoztam, sose szoliztam, csak szőke, érzékeny fehér bőrű típus vagyok).

Az orvosok megnyugtattak, hogy kicsi az esèlye a bajnak, de az eredmények még nincsenek meg.

Most a történtek utàn mégis úgy érzem, mi van, ha jogosan törtènik mindez? Mi van, ha apunak igaza van, és pici korom óta rosszul csinálok mindent?

Most nyaralunk, a páromnak felvetettem, szeretnék venni magamnak pàr aprósàgot (kozmetikum, ruha), erre megjegyezte, làtja, nem ijesztettek mèg eléggé ràm az orvosok, nem lesz nekem màr szükségem ezekre...

Utàna bevallotta, hogy csak viccelt, néha morbid tud lenni.


2017. aug. 20. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Bocsi, hogy ezt mondom, de az apukád egy bunkó sötét tapló ember. Hogy lehet ilyet mondani egy oktalan, ártatlan gyereknek hogy rossznak született? Ezek szerint nem kaptál elég szeretetet, és figyelmet, akár lehet, hogy a jelenlegi problémáid egy része ebből fakad. Eszedbe ne jusson apád szavait relativizálni, nem volt igaza.
2017. aug. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
apád egy hulye, ilyen szuloktol el kene venni a gyereket illetve el kellett volna, ne torodj vele beteg fsz.
2017. aug. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
57%
Kérdezd meg az apádtól, hogy ilyen gyökér hozzáállással mégis minek vállalt gyereket.
2017. aug. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!