Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valakinek 28 éves koráig...

Ha valakinek 28 éves koráig még nem volt barátnője akkor meleg valszeg?

Figyelt kérdés
2017. aug. 20. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
nem
2017. aug. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem biztos, lehet, hogy csak baromira gátlásos, stb.
2017. aug. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem. Akkor lenne szó melegségről, ha féri(ak) társaságát keresnéd abban a reményben, hogy érzelmi és szexuális kapcsolatot tudj létesíteni valamelyik(kek)kel.

Ide sorolható a visszafelé irány is: amikor egy férfi ilyen szándékkal próbál meg veled kapcsolatot kialakítani és te ezt elfogadod, nem utasítod el.

2017. aug. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha vonzó a külseje akkor egészen biztos.
2017. aug. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy valakinek nincs nője nem jelenti azt hogy a férfiakat szereti.


Én is 28 vagyok, évek óta nincs barátnőm. Szerintem olyan 23-24 voltam mikor utoljára volt, azóta semmi. Eleinte volt 1-2 randim, azokból nem lett kapcsolat.


Majd egyszerűen semmi...


Nem vagyok jóképű, nem szórom a pénzt, nem vagyok "izgalmas" ember, önbizalom hiányos is vagyok. Egyszerűen semmi nincs bennem, ami megfogna ma egy nőt. Az sem segít, hogy manapság ha véletlenül rápillantasz egy nőre, már akkor is rávágja hogy bocs van barátom.

2017. aug. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem az.Tudok olyan nőt is férfit is akinek még 30felett sem volt barátja illetve barátnője.Egyszerüen igy alakult.Az egyik barátnőm 36évesen ment férjhez,előtte a 20-as évei elején volt egy nem tul hoszzú kapcsolata.Nemi kapcsolata is a férjével volt először.
2017. aug. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Néhány férfi abszolút értéktelen a társkeresési piacon és ezért nem is áll velük szóba senki, úgyhogy nem. Szerintem kifejezetten ritka, hogy valaki a melegsége miatt kerül ilyen helyzetbe.
2017. aug. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
21%
Lehet aszexuális is. Vagy katolikus pap, szerzetes (tudatos önmegtartóztatásban él).
2017. aug. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]


Azt hittem, hogy ezt csak régen gondolták így, azóta sem fejlődtünk sokat....

2017. aug. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Vagy csak szerencsétlen, szociálisan fejletlen, félénk, önbizalomhiányos, esetleg nagyon ronda, igénytelen, büdös, furcsa, agresszív, stb. Számtalan oka lehet. De szerintem a leggyakrabban az önbizalomhiány és a szociális fejletlenség miatt maradnak egyedül emberek.
2017. aug. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!