Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Most akkor a bátyám meleg,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor a bátyám meleg, vagy mi? Van barátnője, és az egyik barátomat beszélték ki, a bátyám meg ilyeneket mondott: A haja az ilyen kis aranyos emo belelőg az arcába (am nem is emo de mind egy) és az nagyon cuki stb.

Figyelt kérdés
És mindezt a barátnőjével beszélték meg, akivel együtt van.... Ráadásul ez csak EGY kiragadott mondat... Most akkor meleg vagy nem? Szegény barátom, ha ezt elmondanám neki nem tudom mit szólna. Szegény félénk a lányoknál nem tud csajozni és ha ezt megtudja még jobban elmegy a kedve. Ráadásul nem ez az egyetlen hogy lecukizik valakit aki fiú és közben meg nője van.
2017. jún. 24. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokványos fiút ilyen jelzőkkel illetni, de szerintem attól még valaki nem meleg, hogy cuki vagy aranyos szót használja.
2017. jún. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de ez nem az első eset, és a barátnője még csak nem is furcsállja. Pl egyszer amikor a gépében turkáltam, találtam a gépén shounen ai animét ami majdnem már yaoi de nem az, hanem csak olyan ahol csak csók meg ilyen van fiúk közt. nagyon toleráns vok ezért nem írom le mi a véleményem erről, mert az nem tűr pixeleket.
2017. jún. 24. 21:56
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy meleg, és? Akkor már nem a tesód?
2017. jún. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Semmi kozod hozza h meleg-e.

2. Ha a baratnojenek mondja nincs a velemenyebe semmi titok uh tomeletesen rajuk tartozik nem rad.

3. Arrol nem a batyad tehet h ahaverod felenk es ha megtudna h le emoztak elmenne megjobban az onbizalma.

4. Hogy van pofad turkalni mas gepen..? M1 h a batyad ezzel serted a maganeletet.. Es meg te dontesz ugy nagylelkuen h nem itelkezel es nem irod le a velemenyed? H van bor a kepeden? Itt csak rolad lehetne olyan velemenyt irni ami nem tur pixelt..

2017. jún. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
"testverek vagyunk" ez az eg vilagon semmire se ad felhatalmazast, vegkepp arra nem h belenezz a batyad gepebe.
2017. jún. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, nem hinném, de ha van is a bátyádban némi "elhajlás", akkor az a fajta, akinek legfeljebb a nagyon lányos arcú fiúk jönnének szóba, az olyanok, akiket a sztenderd melegek is csak levegőnek néznek. És egyáltalán nem biztos, hogy akarna vele bármi "olyat" csinálni, de az megesik, hogy megtetszik neki, vagy valamit megmozdít benne érzelmileg. Elárulom, létezik ilyen a világban, hogy aztán ezt melegségnek kategorizáljuk-e, vagy sem, azon lehetne persze filozofálni, de az egyértelmű homoszexuális vonzalomtól azért ez messze áll.
2017. jún. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A bátyádnak barátnője van, tehát nem lehet meleg, max biszex. Ha a barátnőjét ez nem zavarja, neked semmi közöd hozzá. Ez legyen a kettejük dolga!

Azt meg csak halkan súgom, hogy mielőtt ideírkálsz, tanulmányozd, hogy hányféle szexuális beállítottság létezik. Nem csak hetero és meleg van, hanem több.

Az meg, hogy turkálsz a bátyád számítógépében, nsgyfokú jellemtelenséget feltételez.

2017. jún. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg a korodat leírnád? Nekem az ugrott be hogy a bátyád azért mondhatta hogy aranyos a barátod mert a bátyád már idősebb a haverod meg egy kisfiú, aki simán aranyosan néz ki. Nem pedig vonzalom miatt, csak ha egyszer egy kisfiú cuki, akkor cuki.

Az hogy találsz valamit a gépén, az szintén semmit se jelent, az se biztos hogy neki kellett, vagy hogy megnézte. Én pl szoktam másnak letölteni filmet.

Ha mégis van alapja annak, amit írsz, akkor sincs semmi. Úgy írsz, mintha ideges lennél, pedig ez alaptalan

2017. jún. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az van abban, hogy belenéztél a gépébe, hogy megsértetted azt az alkotmányos jogát, miszerint joga van a magánéletének védelméhez.

Nos... kérdésre válaszolva...Abszolút nem biztos, hogy meleg. Még az sem biztos, hogy biszex. :)

Van pl. nekem teljesen hetero barátom, aki számtalanszor dicsért meg, annyira, hogy ezek is eltörpülnek mellette. Egyszerűen csak őszinte és (legalábbis velem) végtelenül kedves. :)

Ettől még nem lesz meleg. :)

2017. jún. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg inkább neked kéne szégyellned magad kedves kérdező.
2017. jún. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!