Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jól döntök? Mit mondjak, ha...

Jól döntök? Mit mondjak, ha rákérdeznek, miért?

Figyelt kérdés

Passziváltatni szeretném az első két félévemet az egyetemen. Az elmúlt évben nagyon vártam, szeretnék ott tanulni. Sajnos magánéleti okok miatt nem vagyok rendben lelkileg, illetve a tanulás sem ment úgy, ahogy szerettem volna, hiába fektettem bele sok energiát. Az egyetem nagyon nehéz, ezért nem merek úgy oda menni, hogy hiányos tudással rendelkezem, és mentálisan sem vagyok toppon. Így még az érettségim sikerült túl jól, és hol van az az egyetemhez képest... Szerintem képes lennék rá, és el is akarom végezni, de ehhez az kell, hogy biztos alapra tudjak építeni és rendben legyek mentálisan.

Ebben az egy évben dolgoznék és összeszedném magam lelkileg és a hiányzó tudást.


2017. aug. 20. 21:58
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Először is nem feltétlenül kéne passziválni,mert ha nem tudod 100%-on csinálni,akkor csináld 50 %-on vagy 70% ahogy tetszik. Ne vegyél fel annyi tárgyat,ne menj annyi vizsgára,felveszed következőben,nem tragédia. Vagy ne az 5-ösre tanulj,menj a biztos 2-3-asra. De még így is haladnál fél év alatt,egy év alatt,mégse nulla lenne a teljesítményed. És hidd el ezt,mint csúszós mondom,mit nem adnék ha időben elvégeztem volna már az egyetemet,vagy legalábbis jóval előbb,mint most.
2017. aug. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!