Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érettségi után 3 évet "itthon"...

Érettségi után 3 évet "itthon" voltam, mit mondjak, ha rákérdeznek állásinterjún, hogy mit csináltam ez idő alatt?

Figyelt kérdés

Volt egy OKJ amit abbahagytam, majd kisebb mentális gondokkal jártam kórházakat (de ezt nem szeretném sehol felhozni, mert tuti bolondnak titulálnak, és nem vesznek fel), azután 1 évig valóban itthon voltam.

Mit lehet mondani ilyen esetben, hogy ne nézzenek lusta, semmirekellőnek? Mert már szeretnék dolgozni, csak kellett egy kis idő...


2016. ápr. 20. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Feketén dolgoztál,vagy ápoltad mamád,mert fekvőbeteg.
2016. ápr. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%

pontosan, én is ugyanezt akartam írni.

arra készülj fel, hogy rosszindulatú, bíráskodó emberekkel is találkozol majd, de ne törődj velük! ítélkezni rohadtul könnyű, de nem voltak a helyedben...

2016. ápr. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Figyeld én nem tudom, hogy ez helyes e ahogy ezt én gondolom, de akkor is azt mondanám amit akarok ha a meghallgató illető mást akar hallani ,mert konkrétan leszarom az ő vágyait mivel nem az én gondom még azoknak a teljesítése..utána is leszarom amúgy, de muszáj lesz.


Mit mondanál? éltem az életemet igazából próbáltam eldönteni mi tévő is legyek , és így jutottam ide ennyi pont. Ha ennyi nem lenne elég neki akkor meg egyáltalán mit görcsölsz ezen? Ahol alapból nem fogadnak el , ahol alapból azt kell csak csinálnod amit más akar vagy azt kell mondanod amit más szeretne te ott szeretnél dolgozni?? Én álltalában ilyen helyeken voltam, de elmondanám , hogy k**ára felesleges az ilyen pö**öknek a vágyait nézni..csak a sajátaid nézd, és azt hogy ahhoz mi kell.

2016. ápr. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Családomnak kellett segítenem.A többi nem tartozik rájuk.
2016. ápr. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
21%
Mond hogy állásinterjúkra jártál, de nem vettek fel sehova. Voltál kb 40-en.
2016. ápr. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha bármi munkát csináltál feketén, írd bele. Egyik ismerősöm önéletrajzát így tuningoltuk fel. Segített egy haverjának eladni pár dolgot a neten, odaírtuk a haver cégét és alá, hogy online értékesítő. De lehet olyat is odaírni, hogy rokont ápoltál, mellette "szabadúszó" takarító, gyerekfelvigyázó stb.
2016. máj. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!