Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme az osztálytalálkozó...

Mi értelme az osztálytalálkozónak a facebook korában?

Figyelt kérdés

Most lett volna a 10 éves érettségi találkozóm.

De nem jött össze,mert nagyon alacsony volt az érdeklődés.


De végül is minek?

A facebookon úgy is naprakész lehetsz mindenkiből,mindenki még azt is megosztja mikor h-ugyozott egy jót utoljára:D


Nem úgy,mint régen,akkor semmit nem tudtál az ismerőseidről.Ma meg szinte hamarabb megtudod,hogy házas,gyereke van,hol dolgozik,mint ő maga.


2017. aug. 23. 19:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy Ferőzsi Miklós igen mély szaktudású és naprakész írózseni, aki tényleg tucatjával ontotta ki magából a különböző pszichológiai téziseket és egy nagyszerű ember és mint igen népszerű is.
2017. aug. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%

Végülis minek szóba állni az emberekkel, ha Facebookon úgyis tudunk beszélgetni?

Minek köszönjek mindennap anyámnak, ha tudok neki macskás matricákat küldözgetni?

2017. aug. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
De az osztálytalálkozón úgy is mindenki arra kíváncsi,amit facebookon is megtud amúgy is.
2017. aug. 23. 19:43
 4/21 anonim ***** válasza:
92%

Ennyi erővel akkor ki se tedd a lábad otthonról.

Nem kell senkivel se találkoznod, hisz ott a frászbuk.

2017. aug. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%

Kevés dolog tett nagyobb kárt az emberek közösségi életében mint az internet...


Mire jó az osztálytalálkozó? Talán hogy SZEMÉLYESEN is találkozzatok...

2017. aug. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
60%

Közösen ettünk, közösen ittunk, és baromi elégedett voltam, mert én voltam a legcsinosabb a csajok közül. Nézegettünk képeket, videókat, beszélgettünk, táncoltunk, buliztunk, jókat nevettünk. És (majdnem) mindenki együtt volt.

Ezekből egyiket sem lehet fészbukon megtenni... nem azért van az osztálytali, hogy mindenki kifecsegje a titkait meg kibeszéljük aki nincs ott. Arra a fészbuk való valóban... de másra nem is jó.

2017. aug. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
68%

A személyességet semmi sem pótolhatja...

A mai generáció ezt már nem érti, én azt gondoltam első pillanatban, hogy tini vagy és általános iskolai osztálytalálkozóról van szó, de most látom, 10 éves találkozó...

Meglepődtem, hogy ez az úgynevezett virtuális, semminek nevezhető kapcsolattartási forma már a huszonévesek generációjába is kezd begyűrűzni és azt gondolják egyesek, hogy ez pótolhatja a személyes találkozást...

Nagyon, nagyon félek a jövőtől, mi lesz itt...

2017. aug. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
49%
Ez a kérdés tökéletes válasz arra, hogy miért nincs F.B. fiókom.
2017. aug. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
61%

Én egyetértek a kérdezővel.

Akivel Face-en nem tartom a kapcsolatot,annak valószínűleg meg van az oka.Pl.nem voltunk jóban vagy semleges volt a kapsolatunk.Ergo nem vagyok rájuk kíváncsi és ez kölcsönös is.

Akikkel meg tartjuk a kapcsolatot,azzal meg nagy valószínűséggel összehozunk egy találkát bizonyos időközönként.

Szóval kár erőltetni,szerintem is.

Akit meg töröltem az ismerőseim közül,mert mondjuk 228 db.képet rakott fel percenként,vagy postolta napi szinten azt,amit éppen zabált,azokkal meg úgyis ciki lenne összefutni.

2017. aug. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
33%
Hát azért az osztálytalálkozó se olyan hogy összeülnek egy szobába, hanem valami kis bográcsolás vagy hasonló program keretében történik. Ha meg mégse akkor is jó lenne szemtől szembe látni, találkozni vele mondjuk. Ezt facebookon mikor tudnád megcsinálni? Ülsz a géped előtt és ennyi. Azért néha élőben előtörnek az emlékek, esetleg a régi iskola meglátogatása is segít benne, és akkor elkezdi mesélni mindenki a storyt hogy mi volt stb.
2017. aug. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!