Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi értelme az osztálytalálkozó...

Mi értelme az osztálytalálkozónak?

Figyelt kérdés

Anya teljesen be volt zsongva egész héten, hogy osztálytalálkozó, aztán mikor mondtam neki, hogy mi ez a nagy izgalom, akkor "leugatott". Az én álláspontomat elmondtam neki, de nem értett egyet: szerintem nincs értelme az osztálytalálkozónak, mert, ha én 20 vagy 25 évig nem beszélek a volt osztálytársaimmal, akkor miért találkozzam velük? Nyilván nem volt semmi közös bennünk, ami miatt az iskolán túl is bimbózhatna a kapcsolatunk. Aki fontos, aki megmaradt barátnak, azzal úgyis mindennap beszélünk. Ez csak formalitás.

20l


2014. szept. 27. 15:19
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
És anya csak egy-két emberrel beszélt meg keresztanyummal.
2014. szept. 27. 15:20
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Semmi. 35 vok volt már 1-2, de rájöttem, hogy semmi értelme. Nem érdekelnek már azok az emberek. Múltam egy részei, nem vagyok kiváncsi rájuk. Nincs velük semmi bajom, nem haragszok rájuk, nincs semmi ilyen. Egyszerűen lezártam életem azon szakaszát. Elhatároztam többre nem megyek már.
2014. szept. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Hogy dicsekedhessenek, hogy mijük van meg, hogy lenézzék a másikat, hogy nem ment férjhez, mert nem kellett senkinek stb.
2014. szept. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Nekem most volt az első 5 éves, szerettem az osztályom jó társaság volt de én se értem mire jó az osztálytalálkozó.

Volt iskolabejárás, rendhagyó osztályfőnöki óra én ott szétuntam az agyamat. Aztán elmentünk egy étterembe ahol kaptunk egy pocsék kaját (mert persze hogy a legolcsóbb helyet kell zsigerből megszavazni). Megittam párt sört, beszéltem egy két emberrel és hazajöttem.

2014. szept. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%

"Nyilván nem volt semmi közös bennünk, ami miatt az iskolán túl is bimbózhatna a kapcsolatunk."


- Anyádnak viszont volt, de legalábbis fontos találkoznia velük. Ennyi.

20 évesen ár elfogadhatnád, hogy egyesek máshogy gondolkodnak, mint Te.

2014. szept. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%

"elfogadhatnád, hogy egyesek máshogy gondolkodnak, mint Te."


Bagoly mondja verébnek?

2014. szept. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A Császár válasza:
8%

Azaz értelme az osztálytalálkozónak ha fiú vagy, hogy azokat a csajokat akiket az iskolaévek alatt nem tudnál megdugni, megdugd. Vagy ha anno az osztály lúzere voltál és ezért nem hagyta egy csaj se hogy megdugd de ma már menő csávó vagy akkor megdughatod őket. :DD


Szerintem ez az előnye. :DD

2014. szept. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

"Bagoly mondja verébnek?"


- Nem. De legalábbis kifejtheted, hátha rajtad kívül más is megérti, mire gondolsz.

2014. szept. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
arra hogy ott tudsz csajokat dugni, osztálytalálkozón valamiért nagyon fel vannak izgulva a tyúkocskák...
2014. szept. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%

Ha Édesanyádnak van osztálytalálkozója, Ő tudja, hogy ez NEKI mennyire fontos. Ha nem is érted, akkor is hagyd rá.


Ha majd Neked lesz osztálytalálkozód, majd akkor eldöntöd, hogy ez NEKED mennyire fontos.


Ez tejesen SZUBJEKTÍV.

2014. szept. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!