Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Felgyülemlett/elfojtott...

Felgyülemlett/elfojtott haraggal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Vannak olyan emberek,akik nagyon sok sérelmet okoztak nekem,de nem tudok ellenük fel lépni és ez egy belső öngerjesztő haragba csapott át bennem. Vannak olyan helyzetek amikor nem sajnálnám ököllel megverni,de tudom hogy nem tehetem és az elfojtott indulatok felemésztenek. Meg a legfájóbb az egészben hogy úgy kell megalázkodni előttük,hogy amúgy meg simán el tudnám intézni őket,fizikálisan sokkal erősebb vagyok náluk,de mivel a törvény tiltja ezért el kell viselnem az állandó cikizésüket.
2017. aug. 25. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tessek eljarni boxolni, a zsak elott gondolatban hergelni magad, rendszeresen csinalni. :)
2017. aug. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Építsd le őket folyamatosan az életedből, az ilyen emberek nem számítanak. Eleinte még dühös leszel, de aztán az szépen lassan elmúlik, és egyszerűen eltűnnek az életedből. Ne foglalkozz velük, ne keresd a társaságukat! Ha mégis találkozol velük, és valamit mondanak, engedd el a füled mellett! Lehet, hogy látják rajtad, hogy haragszol rájuk, és ez öröm nekik, úgyhogy hidd el, még a fizikai erőszaknál is nagyobb büntetés, ha érzékelik, hogy letojod őket! Az ilyenek ellen ez a leghatásosabb fegyver!


Olyan emberekkel próbáld körülvenni magad, akik úgy szeretnek és fogadnak el, amilyen vagy. :)

2017. aug. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
box,kickbox,taekwondo,karate, stb.. itt még valós ellenfelekkel is bunyózhatsz, zsákot meg ütlegelheted izomból. És mellesleg edzésnek sem utolsó.
2017. aug. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy 3 évig boxoltam,de a komolyabb fejsérülések megelőzése érdekében abbahagytam. Azóta csak konditerembe járok edzeni,meg néha futni járok. De egyébként ezek is csak addig nyugtatnak meg amíg ott vagyok,utána minden kezdődik előröl a haraggal kapcsolatban...
2017. aug. 25. 11:00
 5/9 anonim ***** válasza:

Probléma gyökerét kell megoldani, nem tüneti kezelést alkalmazni.

Vagyis meg kell tanulnod kommunikálni.

Aztán megmondani, hogy ez neked így nem jó.

Ha ezen túl vagy, akkor el kell gondolkozni, hogy mi bajuk veled. Azon tudsz-e változtatni.

Ha nem tudsz, akkor még mindig tiplizhetsz.

Egyébként meg nem te vagy az erősebb?

Miért kéne valakit agyon verni.

Pofozd fel. Az megalázóbb.

köpj a kezedbe, törüld bele a ruhájukba.

Nem kell ötleteket adnom, ugye?

2017. aug. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De kommunikálj mindenképpen.
2017. aug. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy el kell viselni a megalázást? Na, én ezen húztam fel magam. Kik ők? SENKITŐL nem KELL elviselni!
2017. aug. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ütögess egy párnát, az segít.
2017. aug. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Buddhizmus.
2017. aug. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!