Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyiket választanád? Audi...

Melyiket választanád? Audi a7-es verda, és egy másfél szobás átlagos panel, vagy egy teljesen felújított szuper 200nm-es családi ház egy suzuky swiftel vagy opel astra-val?

Figyelt kérdés

2017. aug. 25. 11:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Mindegy.


1-nél:

Panelt, autót eladni és venni egy jó házat jó helyen és ha belefér, akkor egy megbízható középkategóriás autót


2-nél:

Ha jó a ház és jó helyen van akkor hipp-hipp-hurrá,

ha nincs jó helyen, akkor marad az 1-es opció.

2017. aug. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Maradjunk annyiban hogy a ház ára megehyezik az autóval,és jó körbyéken van,nem a rózsadombon nyilván,de egy szép helyen:)
2017. aug. 25. 14:12
 13/17 anonim ***** válasza:
40%

Mi vagy te rablógyilkos?

:)

2017. aug. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ismersz kérdező? Most akarok házat venni +Swiftet, vagy Astrát.:)
2017. aug. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Mindenkit ismerek és igen,rablógyilkos vagyok,de ez itt a gyakori kérdések,mégis mire számítottatok?
2017. aug. 25. 16:58
 16/17 anonim ***** válasza:
Egyedülálló vagyok, így az 1. variációt. De lehetséges, hogy inkább a 2.-at: kiadnám a hodályt albinak, én meg laknék az autóban, ezzel talán jobban is járnék.
2017. aug. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Inkább az árukat kérném. Az autók nem érdekelnek, panelbe sosem költöznék, házból pedig saját tervezésűre vágyom. Ha nagyon muszáj választani, akkor legyen a 200 négyzetméteres ház, azt jó áron bérbe tudnám adni.
2017. aug. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!