Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet összhangba hozni...

Hogyan lehet összhangba hozni egy 21:45-ig tartó egyetemi órát a hét többi részével?

Figyelt kérdés
Kibírható hosszabb távon? Téli hidegben?

2017. aug. 28. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Miért ne lehetne? Nem értelek, te tízkor már aludni szoktál?


Az órát a hidegben tartják?

2017. aug. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
Ez valami troll kérdés? Amikor egyetemista voltam reggel 6ig csináltam a házimat, aztán leadtam 8kor az órán.
2017. aug. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Simán.


Egyrészt egyetemistaként a 21:45 még szinte délutánnak számít.

Másrészt kérdés milyen óra. Van egy csomó előadás, ami simán kihagyható. Nem mondom hogy erre bíztatok bárkit, de annak sincs értelme hogy valaki bemegy és jót alszik rajta.

Az sem mindegy mi van előtte. Gondolom nem reggel 8-tól este 10-ig lesz hajtás, simán lehet pár óra szabadidő amikor ki lehet kapcsolódni, vagy akár tanulni is lehet.


Télen meg édes mindegy hogy nappal van baromi hideg vagy este.

2017. aug. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
42%
Egyetemről beszélünk, ergo már felnőtt vagy... de a kérdésed alapján akár egy kisgyerek :D
2017. aug. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!