Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Félek edzésre menni. Ez...

Félek edzésre menni. Ez normális? 15/L

Figyelt kérdés

Már három éve járok egy helyre sportolni, viszont még mindig nem szoktam meg az ottani embereket. A nagy részükkel még nem is beszéltem, sosem.

Mindig féltem, nem tudom miért, izgultam is.

Ez így ment nagyon sokáig, aztán abbamaradt, majd pár hónap múlva újra.

Néha az odafele vezető úton, ha megyek, akkor kimegy az erő a kezemből, lábamból és már majdnem sírok.(nem vagyok egy sírós fajta ezen kívül)

A társaságot nem szeretem, de az edző jó fej.


Miért van ez?

A társaság miatt?

Mit tegyek ez ellen?

Normális ez?

Válaszokat köszönöm szépen! :(



2017. aug. 28. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos nehezen oldódó, nehezen ismerkedő, barátkozó típus vagy..nem lehet?
2017. aug. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazából nem feltétlen, csak ebben a közegben.

És mit csináljak ezzeL?

2017. aug. 28. 20:33
 3/4 anonim válasza:
Szia. Próbálj meg beszélgetésbe keveredni velük valahogy.Én is ebben a cipőben jártam tavaly de aztán beszélgettem velük és tök jóban lettünk a végére. Próbálj feloldódni a velük vagy ne görcsölj rá csak nyugodtan add önmagad. Egy próbát megér!14/L
2017. aug. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha más társaságban is, esetleg buszon, vagy valami rendezvényen ahol több ember van előjön ez, akkor lehetséges, hogy szociális szorongásról van szó. Persze ez nem biztos. Lehet azért izgulsz és félsz edzésre menni, mert túlzott benned a megfelelési kényszer a többiekkel szemben. Gondolok itt arra, hogy akár tudattalanul az van benned, hogy vajon mit gondolnak rólad mások stb. Nem tudom mennyire vagy zárkózott velük szemben, de a túlzott elzárkózottság sem biztos, hogy olyan jó. Ez laikusként mondom, tehát nem igazán értek ehhez. Ebben egy pszichológus tudna igazán segítségedre lenni (nem gáz felkeresni szakembert).
2017. aug. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!