Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megéri Nike Free Run-t venni...

Megéri Nike Free Run-t venni edzésre, futásra és normális (mindennapi) használatra?

Figyelt kérdés

Utána olvastam,és több helyen írták,hogy a free run a mezítlábas futáshoz hasonló élményt nyújt...Most ha csak futásra használnám,akkor kényelmes,megérné? :D

A másik kérdésem,hogy mindennapi használatra alkalmas-e ? :)) Előre is Köszi a válaszokat !



2015. márc. 25. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Mezítlábas cipőt kiegészítésnek szokták venni rendes stabil futócipő mellé, szóval ha minden nap futsz, akkor 6 napon keresztül a rendes futócipőben, 1 napot pedig a mezítlábas cipőben lehet teljesíteni. Ezzel a módszerrel a lábfejben a nem használt izmok amik a cipő tartása miatt elgyengülnek, újra megerősödnek, de állandó jelleggel nem szoktak mezítlábas cipőben futni.

Ráadásul ha edzel benne, minimum 24 órát hagyni kell száradni, szóval mindennapi használattal nem lehet összevonni a futócipőt.

Én futóedzésekre amúgy Asicset használok. Nem olyan menő mint egy fríírán, de nagyon fejlett az ütéscsillapítása, szóval tuti nem sérülök le, és nekem (és szinte minden futónak) ez fontosabb.

2015. márc. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,amúgy tudnál ajánlani esetleg valami kipárnázott kényelmes nike futócipőt ?:O
2015. márc. 25. 21:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem Nike air pegasus 30+ van, bátran merem ajánlani ;)
2015. márc. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Nekem nike freem van, és eddig mindenre jó volt, csak futásra nem :( Aerobikoztam, sétáltam, mindent csináltam benne. Aztán tönkre ment a futócipőm, így gondoltam ideje futni benne. 3km után a jobb belső lábélemet véresre törte. Nem tudom miért :( Kivettem belőle a betétet, levettem a zoknit, mindent megpróbáltam de nem haszált semmi. Persze lehet csak én vagyok ilyen mutáns. Főleg, hogy eddigi használata alatt ezt nem tapasztaltam.
2015. ápr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!