Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek miért jött fel 4...

Szerintetek miért jött fel 4 hónap alatt ennyi háj? 14éves fiu vagyok. Mitől lehet ez? És szerintetek ez normális érték? A testzsírt az iskolában műszerrel mérték. Heti 2 szer járok edzésre.

Figyelt kérdés

adatok:


4hónappal ezelött: 4 hónappal késöbb:

testsúly:44-45kg testsúly:53-54kg

magasság:153cm magasság:157cm

testzsír:12% testzsír:23,6%

megjegyzés: megjegyzés:a hasamon elég sok

koskás a hasam. a háj és eltüntek a kockák.



2013. febr. 15. 16:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
össze vissza zabáltál minden sz@rt :D süti, csoki, cukros üdítők stb :P
2013. febr. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

küldök egy képet a hasamról.Szerinted milyen?


[link]

2013. febr. 15. 17:10
 3/19 A kérdező kommentje:
Szerinted mennyi háj lehet rajtam?
2013. febr. 15. 17:12
 4/19 YourDestiny ***** válasza:
Olyan típus vagy, akinek nagyrészt a hasára rakódik. Én is ilyesmi vagyok, has, derék, ahová megy, ha hízok, csak ott látni. Ezért élet jó ideje étrend szerint. Zsírt, szacharidot mértékkel kell bevinni, idővel kitapasztalod, hogy jó. Amúgy a válasz: azért van ott a hasadon leadnivaló :)
2013. febr. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem az első vagyok, de az lenne a kérdésem hogy milyen edzésre jársz? Kondiba? És még a kajádról írj. Miket eszel? Sok édességet?
2013. febr. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hát önvédelmi sportra járok,heti kétszer.Emiatt többet eszek.Néha lecsúszik egy csoki,és néha puding is.De amúgy sokat mozgok.Többre sajnos nincs időm,mert készülnöm kell vagyis sokat kell tanulnom a suliba.De eszek gyümölcsöt,valamint mindig a mamám főz főtt ételt nekem.Pl túróstészta,vadas stb.De szerinted sokat kellene leadnom a kép alapján?
2013. febr. 15. 17:24
 7/19 anonim ***** válasza:

Nem olyan sokat de van mit. Azt semmiképp nem ajánlom hogy valami 'fogyókúra' vagy valami az eszedbe jusson .

Csoki, chips ilyesmiket én teljesen kizárnám, a normálisabb ételek mehetnek.

Mozogj többet. Ha 4 hónap alatt felszedtél 10 kg-t , ez szinte csak zsír, akkor nagyon nem mozogsz eleget.

Heti 3-4x 1 órás kocogás, bicaj (lassan itt a jóidő) , futás stb és a szemét kaját kerüld. Ennyi a dolog.

2013. febr. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy nincs időm tényleg a tanulás mellett.
2013. febr. 15. 17:43
 9/19 YourDestiny ***** válasza:
Csokit, cukros üdítőket lődd ki. A tészta is tud hízlalni, de neked még korai lenne komoly diétába kezdeni. Kerüld a nagyon zsíros cuccokat (szalámi, vaj, sajt, kolbász...), vagy ha sokat eszel ilyesmit, csökkentsd. Ezek több, mint fele zsír.
2013. febr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
De nem lehet,hogy azért híztam meg mert nőttem?
2013. febr. 15. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!